Національна асоціація Адвокатів України

Шановні колеги!

До Ради адвокатів Хмельницької області від керівництва Хмельницького слідчого ізолятору надійшла пропозиція посприяти в  облаштуванні кабінету в слідчому ізоляторі з  метою покращення умов для роботи адвокатів з клієнтами, які утримуються в СІЗО.
Рада адвокатів Хмельницької області просить колег-адвокатів висловити свою думку щодо доцільності облаштування такого кабінету. Просимо висловлювати свої думки, пропозиції та заперечення в коментарях під даним оголошенням.

4 Responses to Шановні колеги!

 • Вадим Плавуцький says:

  Адміністрація СІЗО на ці кабінети вже не перший раз просить у адвокатів “спонсорську” допомогу. Багато хто з колег в тому числі і я надавали кошти для ремонту(останій раз 7-10 днів тому). Однак якість слідчих кабінетів так і не покращувалася. Як і не покращуються відносини адміністрації до адвокатів. Наприклад в той час коли у адвокатів просять кошти на ремонт, адміністрація ввела новий порядок відвідування адвокатами своїх клієнтів, зокрема адвокат має чекати на вулиці де немає можливості присісти хоча б на лавочку, до того часу пока не звільниться слідчий кабінет і за ним не прийде працівник СІЗО. А це не менше 30хв.
  Зараз весна-літо. А що буде зимою….
  Очікування працівника сізо в приміщенні заборонили.

 • Анатолій Стасишин says:

  Наскільки мені відомо, існує серйозний проект про перенесення СІЗО за межі м.Хмельницького. Ніби то на територію колишнього заводу Строммашина. ” Є навіть бажаючі фінансувати цей проект, щоб отримати землю у центрі міста. Якщо так, немає сенсу щось облаштовувати у старому приміщенні, де жалюгідні умови для утримування затриманих. І один єдиний слідчий кабінет не буде мати вирішальне значення.

 • Аля says:

  В цілому з тим, що слідчі кабінети потребують ремонту, неможливо не погодитися. Разом з тим, хотілось би, щоб адміністрацією СІЗО за адвокатами було закріплений слідчий кабінет, на який будуть витрачені адвокатські ресурси.

 • Дем'янов Юрій says:

  Проблема з кабінетами в слідчому ізоляторові існує давно і вона пов’язана не з облаштуванням, а з необхідністю капітального ремонту. Який сенс фарбувати стіни, якщо протікає каналізація (чим до цього часу вправно займається адміністрація). Крім цього, один кабінет не забезпечить всіх адвокатів для побачень з підзахисними в належних умовах. На мою думку, це бажання адміністрації здійснити показове місце для майбутніх перевірок установи за кошти адвокатів і зовсім не пов’язано із прагненням покращити умови для адвокатів…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой:


Рада адвокатів Хмельницької області © 2015.