Національна асоціація Адвокатів України

Захист прав адвокатів

Інформаційне повідомлення   

        З метою забезпечення гарантій адвокатської діяльності, захисту професійних і соціальних прав адвокатів, Радою адвокатів Хмельницької області:

  • Визначено двох членів Ради, які, окрім голови та заступника голови Ради адвокатів регіону, є  відповідальними  за вказаний напрямок роботи Ради – Клюку Володимира Федоровича та Рохова Олега Володимировича (Рішення Ради № 1-4/13, протокол №1 від 27.11.2013р.).
  • Обрано  Кулєбякіна Вадима Олександровича представником від Ради  адвокатів регіону в Комітет захисту прав та гарантій адвокатської діяльності, який діє при НААУ (Рішення Ради № 5-4/14, протокол №5 від  12.02.2014р.).
  • Головою Ради видані довіреності кожному члену Ради на виконання у випадку необхідності повноважень, передбачених ч. 2 ст. 23 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність».
  • Виготовлено повний пакет документів встановленого зразка для оформлення уповноваженими особами Ради матеріалів та ведення діловодства про адміністративні правопорушення  за статтею 212-3 КУпАП (порушення права на інформацію).
  •  Здійснюється постійний моніторинг заходів по забезпеченню гарантій адвокатської діяльності, захисту професійних і соціальних прав адвокатів, що вживаються радами адвокатів інших регіонів та  результатів  їх застосування.
  • У зв’язку з ситуацією в країні та безпосередньо в місті Хмельницькому, з метою запобігання порушенню професійних прав адвокатів під час захисту в органах досудового слідства та судах, Радою організоване цілодобове чергування  уповноважених членів Ради (контактні телефони: (0382) 79-22-10; (097) 462-39-09).
  • Представники Ради адвокатів Хмельницької області приймають участь у всіх заходах організованих НААУ, РАУ та/або Комітетом захисту прав та гарантій адвокатської діяльності, з питань забезпечення гарантій адвокатської діяльності, захисту професійних і соціальних прав адвокатів.

 

Станом на 20 лютого 2014 року  до Ради адвокатів Хмельницької області не надходила інформація та не зафіксовано випадків порушення на території  Хмельницької   області прав адвокатів та гарантій здійснення адвокатської діяльності.

 

Нормативна база РАУ з питань забезпечення гарантій адвокатської діяльності, захисту професійних і соціальних прав адвокатів:

  • Порядок оформлення головою ради адвокатів Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя або уповноваженим радою членом ради адвокатів матеріалів про адміністративні порушення (затверджено рішенням РАУ від 19.11.2013р. №238);
  • Порядок дій з питань забезпечення гарантій адвокатської діяльності, захисту професійних і соціальних прав адвокатів (затверджено рішенням РАУ від 19.11.2013р. №238);

Рішення РАУ № 243 від 19.11.2013р. «Про забезпечення радами адвокатів Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя гарантій адвокатської діяльності, захисту професійних і соціальних прав адвокатів».

Порядок дій з питань забез.гарантій адвок.

Рішення РАУ № 238 Порядок складання адмінпротоколів


Рада адвокатів Хмельницької області © 2015.