Національна асоціація Адвокатів України

admin

До уваги адвокатів!

На початку 2020 року між органами адвокатського самоврядування та Службою судової охорони на всеукраїнському та регіональному рівнях було обговорено кроки для встановлення ефективної взаємодії адвокатів та співробітників Служби судової охорони.

22.10.2020 року Територіальне управління Служби судової охорони у Хмельницький області в особі т.в.о начальника Тимощука Миколи Степановича та Голова Ради адвокатів Хмельницької області Вагіна Наталія Андріївна підписали Меморандум про співробітництво.

Метою Меморандуму є взаємодія з питань реалізації завдань визначених законодавством щодо діяльності у сфері охорони громадського порядку та безпеки в суді, створення сприятливих умов для пропуску адвокатів до приміщень судових органів та установ системи правосуддя з додержанням законодавчих вимог щодо діяльності у сфері охорони громадського порядку та безпеки в судах, недопущення порушень професійних прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності, створення спільного каналу комунікацій між Радою адвокатів Хмельницької області та адміністрацією територіального управління з метою оперативного розв’язання проблемних питань.

До уваги адвокатів!

За поданням Ради адвокатів Хмельницької області  ради за сумлінну і плідну працю спрямовану на захист конституційних прав людини, професіоналізм та з нагоди професійного свята – Дня юриста нагороджено грамотами Хмельницької обласної державної адміністрації, Хмельницької обласної Ради адвокатів:
Свірневську Наталію Віталіївну
Возняк Алю Гюндузівну
Сорокопуда Андрія Олександровича
Рожика Євгена Миколайовича
Бляхарського Ярослава Станіславовича
Ксьондзика Юрія Юрійовича
Грамотами Хмельницької міської Ради нагороджено адвокатів:
Алдобаєва Дениса Володимировича
Зданевич Ларису Іванівну
Канюку Тетяну Володимирівну
Грамотою Старокостянтинівської міської Ради відзначено адвоката:
 Гіппіуса Олександра Борисовича
Грамотою Кам’янець-Подільської міської Ради відзначено адвокатів:
Пілінського Сергія Ігоровича
Худого Ігоря Анатолійовича
Грамотою Шепетівської міської Ради відзначено адвокатів:
Сахнюка Олександра Володимировича
Спеціального Сергія Павловича
Грамотою Чемеровецької селищної Ради (ОТГ) відзначено адвоката 
Полігова Олега Володимировича
Грамотою Віньковецької селищної Ради відзначено адвоката
Кукурудзу Юлію Миколаївну.

Запрошуємо талановитих адвокатів взяти участь у Першому поетичному Конкурсі «Адвокатська ліра» й поділитися з адвокатською спільнотою своїм талантом!

НААУ проведе Перший всеукраїнський поетичний конкурс «Адвокатська ліра»

2020-09-30-konkurs_5f74750c7fe8c

НААУ за ініціативою Комітету з гуманітарних питань і творчих ініціатив у співпраці з Центром досліджень адвокатури і права оголошує про початок Першого всеукраїнського поетичного конкурсу «Адвокатська ліра», який спрямований на виявлення творчо обдарованих адвокатів та популяризацію їх мистецьких творів в адвокатському середовищі й суспільстві в цілому.

У Конкурсі можуть брати участь українські адвокати й адвокати іноземних держав, які відповідно до Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» мають право на заняття адвокатською діяльністю в нашій країні.

Указаний проект буде реалізовано в декілька етапів, на першому з них буде здійснено відбір заявок на участь у конкурсі (01 жовтня 2020 року – 15 листопада 2020 року), на другому – проведено оцінку поданих заявок (16 листопада 2020 року – 01 грудня 2020 року), а на третьому відбудеться нагородження переможців (01 грудня 2020 року – 19 грудня 2020 року).

Для того, щоб узяти участь у Конкурсі, необхідно до 15 листопада 2020 року заповнити заявку та надіслати її разом із творами на електронну пошту оргкомітету Конкурсу advokatskalira@gmail.com.

Твори, що надаються Учасниками на Конкурс, подаються разом із заявою на участь окремим файлом, набрані у текстовому редакторі, обсягом не більше 10 сторінок. До заяви додається фото учасника.

До Конкурсу допускаються поетичні твори державною мовою України, а також мовами національних меншин, що проживають в Україні, та будь якою мовою з авторським перекладом творів державною мовою України. Учасник Конкурсу має право надсилати не більше п’яти творів по кожній номінації. Також до заяви додається фото учасника (портрет, розмір 640х400).

Переможців Конкурсу визначатиме Конкурсна комісія, до складу якого входять члени Комітету та представники закладів вищої освіти України. Нагородження переможців Конкурсу відбудеться в день святкування Дня адвокатури в НААУ. За результатами поетичного Конкурсу планується видати Збірку поезії сучасних адвокатів України.

Конкурс поезії «Адвокатська ліра» проводитиметься в таких номінаціях:

  • пісенна поезія;
  • поезія для дітей;
  • лірична поезія;
  • любовна лірика;
  • драматична поезія;
  • сатирична поезія;
  • поезопроза.

Запрошуємо талановитих адвокатів узяти участь у поетичному Конкурсі й поділитися з адвокатською спільнотою своїм талантом!

Положення про проведення Першого всеукраїнського поетичного конкурсу «Адвокатська ліра»

Координатор конкурсу: Комітет з гуманітарних питань і творчих ініціатив, що діє в складі НААУ

Голова Комітету: Пліса Наталія Михайлівна.

Голова оргкомітету Конкурсу: Баранцев Павло Павлович.

Телефон для довідок: +38(067)-509-81-45.

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

Молодіжний комітет НААУ – «UNBA NextGen» у Хмельницькій області. Об’єднуймося, щоб стати кращими!

2020-09-04-kom-tet_5f

UNBA NextGen – молодіжний комітет Національної асоціаії адвокатів України, який розпочав свою роботу у червні 2018 року. Метою діяльності Комітету є прогресивний і якісний розвиток адвокатури, кар’єрне зростання молодих правозахисників, установлення сучасних стандартів юридичної професії, узаємодопомога поколінь й інтеграція молоді в роботу адвокатського самоврядування.

Розпорядженням Голови НААУ було створено регіональне представництво UNBA NextGen у Хмельницькій області як дорадчого органу Національної асоціації адвокатів України, що діє на постійній основі.

Регіональними представниками UNBANextGen у Хмельницькій області є: адвокат, виконавчий директор ГО «Подільська правова ліга» Анастасія Площинська та адвокат, керуючий партнер АБ «Ольги Задорожної» Ольга Задорожна.

UNBANextGen у Хмельницькій області – це адвокатське співтовариство, спрямоване на створення й підтримку дружнього молодіжного середовища, комунікаційна платформа для навчання, обміну досвідом, професійного спілкування, а також формування спільноти однодумців із метою підвищення кваліфікації правозахисників та утвердження адвокатської діяльності.

Головне завдання роботи Комітету полягає в тому, щоб допомогти молодим правникам, які щойно прийшли у професію, максимально комфортно до неї адаптуватися, успішно й легко започаткувати власну юридичну практику, напрацювати клієнтську базу, брати активну участь у роботі адвокатського самоврядування, відчувати себе частиною професійної організації та знати, куди звернутися за допомогою й порадою старших колег.

Учасниками Комітету є адвокати, які поділяють цінності НААУ та прагнуть бути ефективними лідерами у професійній спільноті, агентами змін у суспільстві.

Наша ціль – об’єднати і підтримати молодих правозахисників. Ми хочемо, щоб нове покоління адвокатів було кращим і знало більше. Наша ідея – краща версія адвокатури, краща версія нас самих.

Молоді адвокати Хмельниччини, якщо Ви активні, амбіційні, маєте власне бачення та ідеї щодо вдосконалення свого покликання, є свідомими та відповідальними лідерами у професії, готові учитися новому, ділитися досвідом, а також розділяєте цілі і цінності Комітету, то ласкаво просимо в Команду.

Долучитися може кожен адвокат або помічник адвоката, унесений до Єдиного реєстру адвокатів України (віком до 40 років) шляхом заповнення електронної анкети за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1giMzq7pZK–mRLMYPyY4roEZPr28zFPkRhptCxAxlow/viewform?fbclid=IwAR3JEVl9Lfe2foReAyIIe0l5BmpPKY1PybIbA8yZotO2pDDsvk9nqCSXTUw&edit_requested=true.

Із питань вступу до Комітету та участі в наших заходах просимо звертатися за телефонами +38(096)7450516, +38(097)5696003. Будемо раді кожному!

І пам’ятаймо – зміни починаються з кожного!

Текст підготовлений регіональними представниками UNBA NextGen у Хмельницькій області: Анастасією Площинською та Ольгою Задорожною.

Фото надано командою координатора комітетів НААУ.

До уваги адвокатів Хмельниччини!

 

Лого сайт
Радою адвокатів Хмельницької області започатковано проведення тренінгів (практикумів) для адвокатів Хмельницької області з питань правил адвокатської естики та стандартів адвокатської діяльності.
Дані тренінги заплановані, як постійно діючі заходи при Раді адвокатів регіону.


Розклад проведення заходів на 2020 рік.


Рада адвокатів Хмельницької області © 2015.