Національна асоціація Адвокатів України

admin

Шановні колеги!

Запрошуємо взяти участь у вебінарі на тему: Спадкові спори: огляд судової практики (2022-2023 роки)

Банер 02.06.2023

Шановні колеги!

Запрошуємо взяти участь у тренінгу на тему: Взаємодія адвоката і медіатора в процесі реалізації завдань надання правової допомоги

изображение_viber_2023-05-11_08-51-05-504

Хмельницький міськрайонний суд визначив конкретних осіб які, за зверненням адвоката чи помічника адвоката, який подає документи до суду, проставлятимуть на наданій копії відповідну відмітку про прийняття документа.

22 лютого 2023 року відбулася робоча зустріч голови Ради адвокатів Хмельницької області Наталії Вагіної з головою Хмельницького міськрайонного суду Тетяною Бацуцою та керівником апарату суду Світланою Димчук.

Мета зустрічі – вирішення певних питань забезпечення захисту професійних прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності за зверненнями адвокатів Хмельниччини до ради адвокатів регіону.

За результатами розгляду питання щодо недопущення порушень працівниками канцелярії Хмельницького міськрайонного суду порядку прийому та реєстрації вхідної кореспонденції, головою суду визначено конкретних осіб (керівник апарату суду Димчук Світлана Іванівна, а за її відсутності, заступник керівника апарату суду Басаман Тетяна Ігорівна) які, за зверненням адвоката чи помічника адвоката, який подає документи до суду, проставлятимуть на наданій копії відповідну відмітку про прийняття документа.

Сторони також узгодили алгоритми дій з інших питань дотримання професійних прав адвокатів при їх взаємодії з судом.

Рада адвокатів України ухвалила рішення №135, яким затвердила розмір щорічних внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування на 2023-2024 роки.

Розмір внеску на 2023 рік встановлено на рівні прожиткового мінімуму, який відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2023 рік» від 03.11.2022 № 2710-IX складає на 1 січня 2023 року – 2684 гривні.

Адвокати мають сплатити до 31 січня 2023 року 70% цієї суми або 1878,80 грн на рахунок Ради адвокатів регіону і 30% внеску, що складає 805,20 грн, – на рахунок Національної асоціації адвокатів України.

Рада адвокатів України встановила перелік категорій адвокатів, які можуть бути звільнені або мають пільги на зменшення чи відтермінування сплати щорічного внеску: особи з інвалідністю І та ІІ групи; особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники бойових дій (в тому числі особи, які приймали участь у бойових діях на територіях інших держав); особи, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС І та ІІ категорій; особи, які змушені залишити або покинути своє місце проживання у результаті або з метою уникнення негативних наслідків збройного конфлікту, тимчасової окупації та набули відповідний статус.

Заяви про звільнення, зменшення або відтермінування сплати щорічного внеску на 2023 рік подаються адвокатами до 31 грудня поточного року.

Адвокати мають можливість самостійно генерувати квитанцію на онлайн оплату щорічного внеску в особистому кабінеті на сайті НААУ.

З питань внесків комунікація здійснюється через емейл vnesok@mail.unba.org.ua


Рішення №136 Про внесення змін до Положення про внески на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування (нова редакція)

Переглянути


Рішення №135 Про сплату щорічного внеску на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування на 2022 – 2023 роки

Переглянути


Оголошення

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області запрошує фахівця на посаду начальника/заступника начальника відділу організації надання та забезпечення якості правової допомоги, підвищення кваліфікації її надавачів.
Завдання та обов’язки:
здійснення моніторингу дотримання адвокатами стандартів якості надання безоплатної правової допомоги; забезпечення організації підвищення кваліфікації адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, та працівників підпорядкованих місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги; узагальнення, аналіз та поширення кращих практик адвокатської діяльності та прикладів успішного захисту; аналіз рівня задоволеності суб’єктів права на безоплатну вторинну правову допомогу якістю надання такої допомоги та інші.
Вимоги до претендентів:

  • вища юридична освіта не нижче другого (магістерського) рівня;
  • право на заняття адвокатською діяльністю та стаж активної адвокатської діяльності не менше трьох років;
  • протягом трьох останніх років не притягувався як адвокат до дисциплінарної відповідальності;
  • не входить до складу дисциплінарної палати кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури або комісії з оцінювання якості, повноти та своєчасності надання адвокатами безоплатної правової допомоги;
  • не залучений до надання безоплатної вторинної правової допомоги за контрактом (договором) з центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Резюме надсилайте на електрону пошту org.khmelnytskyi@legalaid.km.ua.

Претендентів також чекаємо за адресою: вул. Свободи, 70, офіс 222, м. Хмельницький, 29000; тел. 720-169. З собою мати резюме.


Рада адвокатів Хмельницької області © 2015.