Національна асоціація Адвокатів України

admin

До уваги адвокатів!

Шановні, колеги! До вашої уваги надається презентація  Концепції проведення зовнішньої перевірки адвокатських досье в системі БПД.


Рада адвокатів регіону звертається  до вас з пропозицією прийняти активну участь у конструктивному обговоренні   даної Концепції. Висловити ваші думки, пропозиції, зауваження та міркування  запрошуємо в розділі “Обговорення“.

Інформація від наших партнерів!

ПРАВОВИЙ ПРАКТИКУМ 
за учасю суддів Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду
6 липня 2018 р. (з 09.30 до 16.00)
м. Київ, вул. Мельникова, 81Б (Національна академія прокуратури України)

КЛЮЧОВІ ТЕМИ 
§ Нові інституційні та процесуальні механізми здійснення судочинства як етап реформ системи кримінальної юстиції
§ Практика здійснення повноважень Великої палати ВС у сфері кримінального судочинства
§ Забезпечення єдності судової практики ККС ВС
§ Практика ЄСПЛ у судових рішеннях ККС ВС

СПІКЕРИ 
👤 Кравченко Станіслав Іванович – голова Касаційного кримінального суду в складі Верховного Суду
👤 Щепоткіна Валентина Володимирівна – суддя, заступник голови Касаційного кримінального суду в складі Верховного Суду, секретар Другої судової палати, кандидат юридичних наук
👤 Лобойко Леонід Миколайович – суддя Великої палати Верховного Суду, доктор юридичних наук, професор, вчений секретар НКР при Верховному Суді
До уваги адвокатів! 
Практикум акредитовано Експертною радою з питань акредитації і сертифікації при Національній асоціації адвокатів України. Адвокати-учасники отримують Сертифікат з підвищення кваліфікації та зарахування 5 балів
До уваги суддів! 
З метою доведення праових позицій та висновків Верховного Суду участь суддів апеляційних та місцевих судів є БЕЗКОШТОВНОЮ!
Увага! Просимо всіх учасників при оформленні участі у практикумі сформувати та надіслати перелік запитань для спікерів на електронну адресу: pravo.ukrainu.praktukum@gmail.com
Організатор: 
Співорганізатор: 
Генеральний партнер: 
Роздатковий матеріал: 
1. №1 журналу «Судова практика Верховного Суду. Правові позиції та висновки у кримінальних справах» за 2018 р
2. Сертифікат на користування та доступ упродовж 1 місяця до Єдиного порталу аналітики судової практики RatioDecidendi
3. Доступ до відеозапису практикуму
4. Сертифікат учасника для суддів, викладачів, правників
5. Сертифікат про підвищення кваліфікації та зарахування 5 балів для адвокатів–учасників
Умови участі ВЗЯТИ УЧАСТЬ
* Увага! Кількість учасників є обмеженою
КОНТАКТИ 
044 537 51 04
068 420 13 36
pravo.ukrainu.praktukum@gmail.com
Наш сайт: www.practicum.pravoua.com.ua
Оплата участі: 
р/р 26004053027894, в ПАТ КБ “ПРИВАТБАНК”, м. Київ, МФО 321842, ЄДРПОУ 38781115, ТОВ “Юридичне видавництво “Право України”, призначення платежу: інформаційно-консультативні послуги (участь у практикумі 06.07.18) платник(и) П.І.Б.

09 червня 2018 року відбулась Конференція адвокатів Хмельницької області.

До початку роботи Конференції, в урочистій обстановці перед Радою адвокатів Хмельницької області та делегатами Конференції склали Присягу адвоката України, та отримали свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю ті, хто поповнить ряди сучасної адвокатури.
11 копия
Делегатами Конференції одностайно було обрано головуючого-адвоката Місяця А.П. та секретаря Конференції -адвоката Адамчук Л.В.

За результатами роботи Конференції, згідно порядку денного,було затверджено звіти, проекти кошторисів та штатні розклади Ради адвокатів  та КДКА Хмельницької області, звіти представників адвокатів Хмельницької області у РАУ та ВКДКА,-адвокатів Каденко О.О. та Місяця А.П., звіт ревізійної комісії адвокатури Хмельницької області.

Делагатами Конференції було висловлено довіру та переобрано на новий термін Головою Ради адвокатів Хмельницької області- адвоката Вагіну Н.А., членів Ради-адвокатів Сітнікова А.В., Возняк А.Г., Кручініну Н.С., Клюку В.Ф.
Представником адвокатів Хмельницької області у ВКДКА обрано адвоката Лучковського В.В.
До складу кваліфікаційної палати КДКА Хмельницької області обрано адвоката Хмелевську Н.В., а членів КДКА,строк повноважень яких закінчився, Вагіна Д.С., Дем’янову О.В., Тарадай О.Т. переобрано на новий термін.

Конференція адвокатів Хмельницької області 2018 року запам’ятається найбільшою кількістю присутніх делегатів,- активних,небайдужих, тих, хто ставив запитання керівникам органів адвокатського самоврядування, хто вносив пропозиції та приймав участь у обговоренні. Запам’ятається радістю зустрічі з колегами, невимушенним спілкуванням та часом, проведеним у колі тих, кому небайдужа адвокатура.
Рада адвокатів Хмельницької області висловлює подяку всім делегатам за довіру, думки,питання,пропозиції,роботу та участь у Конференції.

Оголошення про проведення Конференції адвокатів Хмельницької області

09 червня 2018 року о 10:00  годині  проводиться Конференція адвокатів  Хмельницької області за адресою: м. Хмельницький, вул. Героїв Майдану, 8

Реєстрація делегатів Конференції  здійснюється  з 9:00 год. до 9 год.  50 хв. при пред’явленні свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю, а також посвідчення адвоката чи іншого документа, що посвідчує його особу.

Питання, що вносяться до порядку денного Конференції:

 • Розгляд та затвердження звітів  Ради адвокатів Хмельницької області,  Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Хмельницької області, представників  адвокатів Хмельницької області в РАУ та у ВКДКА  за 2017 рік.
 • Розгляд та затвердження висновків  ревізійної комісії адвокатів Хмельницької області за результатами перевірки фінансово-господарської діяльності Ради адвокатів Хмельницької області та Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Хмельницької області за  2017 рік.
 • Затвердження кошторисів  та штатних розкладів Ради адвокатів Хмельницької області та Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Хмельницької області на 2018, 2019 роки.
 • Обрання Голови та членів Ради адвокатів Хмельницької області, членів кваліфікаційної та дисциплінарної палат Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Хмельницької області,  представника  адвокатів Хмельницької області  у ВКДКА.  
 • Прийняття інших рішень відповідно до Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність».

Рада адвокатів Хмельницької області


Реєстраційний список делегатів Конференції адвокатів Хмельницької області, яка проводиться 09 червня 2018 року

Інформація від наших партнерів!

Правовий практикум за участю суддів Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду. Раді повідомити, що зустріч пройде 9 червня 2018 р. (з 09.30 до 16.30) м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33 (Торгово-промислова палата України). Раді будемо бачити Вас, разом за передовими правовиками та майстрами своєї справи.

Ключові теми: 

 • Особливості розгляду Касаційним адміністративним судом у складі Верховного Суду справ щодо податків та зборів ВЗЯТИ УЧАСТЬ

Спікери:

 • Ханова Р.Ф. – суддя Верховного Суду в Касаційному адміністративному суді, секретар судової палати з розгляду справ щодо податків, зборів та інших платежів, кандидат юридичних наук, заслужений юрист України
 • Олендер І.Я. – суддя Верховного Суду в Касаційному адміністративному суді, кандидат юридичних наук Юрченко В.П. – суддя Верховного Суду в Касаційному адміністративному суді, кандидат юридичних наук
 • Хохуляк В.В. – суддя Верховного Суду в Касаційному адміністративному суді,доктор юридичних наук

До уваги адвокатів!
Практикум акредитовано Експертною радою з питань акредитації і сертифікації при Національній асоціації адвокатів України. Адвокати-учасники отримують Сертифікат з підвищення кваліфікації та зарахування 5 балів.

До уваги суддів!
Участь суддів апеляційних та місцевих судів є БЕЗКОШТОВНОЮ!

Увага!
Просимо всіх учасників при оформленні участі у практикумі сформувати та надіслати на електронну адресу: pravo.ukrainu.praktukum@gmail.com перелік запитань для спікерів

Роздатковий матеріал:

 1. Збірник «Судова практика Верховного Суду. Правові позиції та висновки у справах щодо податків та зборів»
 2. Сертифікат на користування та доступ упродовж 1 місяця до Єдиного порталу аналітики судової практики RatioDecidendi
 3. Доступ до відеозапису практикуму
 4. Сертифікат учасника для суддів, викладачів, правників
 5. Сертифікат про підвищення кваліфікації та зарахування 5 балів для адвокатів–учасників

Умови участі
* Увага! Кількість учасників є обмеженою

Контакти:
068 420 13 36
044 537 51 04
pravo.ukrainu.praktukum@gmail.com,
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Оплата участі:
р/р 26003586994, Банк АТ “Райффайзен Банк АВАЛЬ”, м. Київ, МФО 380805,ЄДРПОУ 38781115, ТОВ “Юридичне видавництво”ПравоУкраїни”, призначення платежу: інформаційно-консультативні послуги (участь у практикумі 09.06.18) платник(и) П.І.Б.
Правовий практикум
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33
068 420 13 36 pravo.ukrainu.praktukum@gmail.com


Рада адвокатів Хмельницької області © 2015.