Національна асоціація Адвокатів України

admin

28 вересня 2019 року відбудеться семінар з підвищення кваліфікації для адвокатів Хмельницької області

Оператор ПКА: РАДА АДВОКАТІВ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Участь у заході: Безкоштовний захід

Лектори: Гвоздій Валентин Анатолійович, Готін Олександр Миколайович

Програма:

 • Гвоздій Валентин Анатолійович «Маркетинг професійних послуг»
 • Готін Олександр Миколайович «Як отримати тактичні переваги в судовому провадженні по злочинам корупційної спрямованості?»

Реєстрація на семінар: 09.00-10.00

Робота семінару: 10.00-15.40

Місце проведення: м. Хмельницький, майдан Незалежності, 2 Хмельницький апеляційний суд

Максимальна кількість учасників: 220

Реєстрація за посиланням: http://cpd.hsa.org.ua/5d51588a1e167/register


Програма семінару

Історії адвоката: Ваш досвід на сторінках книги (конкурс)

forum_479_45629457

Ви пам’ятаєте як ще в студентські роки вивчали і захоплювалися судовими промовами та історіями Ціцерона, Плєвако чи Коні?

Головне, що об’єднує цих майстрів слова — навіть буденна справа може стати знаковою історією для захисника в кримінальному процесі. Чи не кожен адвокат на професійному шляху зіштовхується з нестандартними історіями та ситуаціями, що потребують неформального підходу та креативу.  Саме ці історії і формують адвокатуру, та є спадком для наступників.

Асоціація адвокатів УкраїниАдвокатське об’єднання «Barristers» та Видання «Юридична практика» започаткували проект, покликаний зафіксувати найкращі історії української адвокатури на папері у збірку — Історії адвоката. Це буде перша в Україні книга, яка розповість про адвоката не лише як про професіонала, а як про особистість.

Учасники конкурсу можуть розповісти про свій шлях становлення, поділитися цікавим досвідом, нестандартним підходом до вирішення справ, приголомшливими ситуаціями на шляху боротьби за справедливість, розвіяти міфи про професію та відкрити секрети успіху.

Ваша історія може увійти в книгу вже у цьому році. Долучитися до проекту дуже просто. Якщо Ви адвокат і хочете поділитися цікавою історією зі своєї практики — до 31 жовтня 2019 року викладіть свою розповідь на папері (до 2 сторінок — шрифт Times New Roman 12, до 12000 знаків з відступами) та направте на нашу електронну скриньку: pr@uaa.org.ua. Кращі з надісланих історій за результатами конкурсного відбору, наприкінці року будуть надруковані у виданні.

Участь у конкурсі безкоштовна.

Більше інформації про проект на сайті: https://bitly.su/mEWF

З питань участі у конкурсі: керівник проекту Наталія Журавльова

тел.моб.:+38(067) 239 86 90, +38(067) 343 34 07

e-mail: zhuravleva@uaa.org.uapr@uaa.org.ua

Алгоритм отримання балів підвищення кваліфікації адвокатів за новою процедурою

З 1 липня набуває чинності нова редакція Порядку підвищення кваліфікації адвокатів.
Відтепер анонси всіх сертифікованих Експертною радою НААУ заходів з підвищення кваліфікації адвокатів розміщуються на одному веб-ресурсі – Центру акредитації Вищої школи адвокатури.
У зв’язку зі змінами, які передбачені Порядом підвищення кваліфікації адвокатів України, для реєстрації на захід необхідно виконати наступні умови:
Зареєструватися на захід за посиланням http://cpd.hsa.org.ua/signin
На Вашу електронну адресу надійде QR-код, який необхідно пред’явити (роздрукований або збережений на смартфоні) при реєстрації безпосередньо на заході при вході та виході.
Після заходу в обов’язковому порядку потрібно буде пройти тестування за результатами прослуханого матеріалу (посилання для проходження тестування надійдуть на Вашу електронну пошту).
Після успішного проходження тестів Вам надійде повідомлення про отримання балів.
Зверніть увагу на актуальність в ЄРАУ Вашої електронної пошти і номера телефону та у разі необхідності внесіть зміни до своїх контактних даних!!!

До уваги адвокатів!

У зв’язку із вступом в дію нової редакції Порядку підвищення кваліфікації адвокатів України, затвердженого рішенням РАУ від 4.02.2019 року, адміністратором процесу підвищення кваліфікації адвокатів в Україні є Вища школа адвокатури НААУ.

Вищою школою адвокатури НААУ буде вестись облік  і щорічно узагальнюватись інформація про підвищення кваліфікації адвокатами України.

Отримані адвокатами залікові бали, сертифікати та інші документи, що підтверджують підвищення кваліфікації адвокатів, здобуті останніми до 01 липня 2019 року зараховуються адвокатам як підвищення кваліфікації за відповідний період.

Для зарахування адвокатам необхідно подати картки обліку за період з 01 січня 2019 року по 30 червня 2019 року за формою, передбаченою за раніше діючим Порядком на адресу Ради адвокатів Хмельницької області для подальшої передачі зазначених даних через он-лайн платформу Центру акредитації  ВША НААУ.

Інформація від наших партнерів! Запрошення на дводенний правовий практикум

9-10 липня 2019 року м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81-б (конференц-зал Національної академії прокуратури України)

Тема практикуму:

Правові позиції Європейського суду з прав людини та Суду Європейського Союзу. Право на мирне володіння майном: європейський та національний досвід.

Спікери:

 1. Руслан Стефанчук – Радник Президента України, представник Президента у Верховній Раді України, доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент Національної академії правових наук, заслужений діяч науки і техніки;
 2. Дмитро Гудима – Суддя Великої Палати Верховного Суду;
 3. Іван Ліщина – Заступник Міністра юстиції України, Уповноважений у справах Європейського суду з прав людини;
 4. Олександр Дроздов – член Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, член Науково-консультативних рад при Верховному Суді, Конституційному Суді України та Національній асоціації адвокатів України, кандидат юридичних наук, заслужений юрист України;
 5. Ксенія Смирнова – д.ю.н., професор кафедри порівняльного і європейського права Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Тараса Шевченка, експерт проекту Association4U;
 6. Олена Святун – к.ю.н. доцент кафедри порівняльного і європейського права Інституту міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка, експерт проекту Association4U;
 7. Тетяна Комарова – д.ю.н., доцент кафедри права Європейського Союзу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого;
 8. Вероніка Плотнікова – начальник відділу дослідження проблем прокурорської діяльності у сфері міжнародного права та впровадження практики Європейського суду з прав людини науково-дослідного інституту Національної академії прокуратури України, кандидат юридичних наук;
 9. Ігор Наконечний – приватний виконавець виконавчого окуругу міста Києва.
 10. Алла Федорова – к.ю.н., доцент кафедри порівняльного і європейського права Інституту міжнародних відносин КНУ ім.Т.Шевченка, експерт проекту Ради Європи, сертифікований тренер програми HELP Ради Європи

Кожен учасник практикуму отримає:

 • Відеозапис практикуму (для онлайн учасників заходу)
 • Сертифікат учасника для правників, суддів, прокурорів, викладачів
 • Сертифікат про підвищення кваліфікації та зарахування 10 балів для адвокатів-учасників

*Усі кошти спрямовуються виключно на організаційні витрати

Увага! Просимо всіх учасників, які зареєструвалися для участі у практикумі запитання спікерам практикуму надсилати на електронну пошту: pravo.ukrainu.praktukum@gmail.com

Співорганізатор:

Правові практикуми у Facebook
Юридичний портал

Умови участі:
(044)-537-51-04
(068)-420-13-36
Оформлення участі на сайті:
http://rd.ua/ua

* Увага! Кількість учасників обмежена
* Для постійних учасників діють персональні знижки (5% за кожен раніше відвідуваний практикум)


Рада адвокатів Хмельницької області © 2015.