Національна асоціація Адвокатів України

admin

До уваги адвокатів! Інформація від наших партнерів.

“Експертний клуб” продовжує свою роботу! Тож пропонуємо розпочати 2018 рік цікаво та продуктивно!

В минулому році відбулись зміни у Господарському, Цивільному процесуальному кодексах України, а також Кодексі адміністративного судочинства України, де зазнала змін і сфера судово-експертної діяльності. Запрошуємо Вас взяти участь у першому в цьому році вебінарі “Експертного клубу” на тему: «Правове регулювання проведення експертиз у судовому провадженні» для якого ми запросили експерта НІСЕ, доктора юридичних наук, члена Науково-консультативної ради Вищого Господарського суду України.
ПРОГРАМА ВЕБІНАРУ

  • Поняття та види експертиз;
  • Підстави проведення експертиз;
  • Суб’єкти експертної діяльності;
  • Вимоги до висновку експерта.

Проведення експертизи та оцінка висновку експерта судом НІСЕ залишає за собою право вносити несуттєві зміни у програму заходу.

ЯК І КОЛИ ВІДБУДЕТЬСЯ ВЕБІНАР?
Вебінар відбудеться 25 січня 2018 р. з 16:00 до 18:00 у режимі «ОНЛАЙН».Для участі Вам необхідно буде зареєструватися(інструкція буде Вам вислана після подачі заявки на участь).Вам знадобиться комп’ютер з виходом в мережу «інтернет», навушники або динаміки.
Вартість участі – 50 грн.

ЗАЯВКИ НА УЧАСТЬ У СЕМІНАРІ ПРИЙМАЮТЬСЯ:
по тел. 044 581 30 80, 050 360 16 82, 067 5555 222, поштою: e-mail: office@nise.com.ua
або просто он-лайн: Зареєструватися!
Якщо у Вас виникнуть проблеми з реєстрацією, Ви можете зв’язатись з нами за тел.050-360-16-82 або 067-5555-222 і ми Вам допоможемо!
До зустрічі у режимі “онлайн”!

19 грудня 2017 року в органній залі Хмельницької обласної філармонії відбулись урочистості з нагоди Дня адвокатури України.

Привітати адвокатів з професійним святом прийшли представники органів державної влади та місцевого самоврядування, представники судової гілки влади, прокуратури.

У надскладних умовах побудови правової держави, під час проведення судової реформи бажали адвокатам наснаги,здоров’я, сили і міцності духу, оскільки робота адвоката потребує надзусиль для надійного правового захисту не тільки громадян, але і самих принципів законності та верховенства права.

Під час церемонії нагородження Почесними грамотами Ради адвокатів Хмельницької області були відзначені адвокати:

Сас Марія Іванівна, м. Хмельницький, Головатюк Любов Антонівна з м. Красилів, Сташук Марина Олександрівна з м. Шепетівка, Бокуліч Володимир Петрович,м. Кам’янець-Подільський, Семенов Сергій Володимирович, м. Хмельницький, Мариняк Михайло Вікторович, м. Летичів,Плавуцький Вадим Вікторович, м. Хмельницький, Кондратюк Олег Анатолійович, м .Хмельницький.

Почесними грамотами нагороджені адвокати-члени органів адвокатського самоврядування Хмельниччини: Ватрас Володимир Антонович,Кулабіна Марина Юріївна,Лучковський Валентин Вікторович,Черевик Сергій Станіславович,Чорний Юрій Олександрович.

Подякою Національної асоціації адвокатів України відзначені адвокати: Ліщук Ольга Іванівна із м. Волочиськ, Казарець Анатолій Григорович,м. Полонне,Костюк Володимир Володимирович із м. Шепетівка, Красняк Людмила Федорівна, із м. Красилів, Савінський Олег Петрович, з м. Хмельницький, Шамрай Василь Вікторович, з м. Хмельницький, Дембіцький Валерій Олександрович, з м. Кам’янець-Подільський

Нагородою Національної асоціації адвокатів України – почесним знаком нагороджений адвокат Заболотний Антон Миколайович

Вищою нагородою Національної асоціації адвокатів України – Нагрудним знаком «Видатний адвокат України» нагороджені адвокати:Дудко Лілія Петрівна,Возняк Аля Гюндузівна, Прядун Володимир Борисович.

Зі святковим привітанням-музичним дарунком для адвокатів виступили солісти Хмельницької обласної філармонії – гурти Родина, Мікст, Флаунтандо.

 

До уваги адвокатів

Шановні колеги!

В даний час проводиться моніторинг стану  досудового розслідування та судового розгляду  справ за фактами вчинення кримінальних правопорушень щодо адвокатів за ознаками складів злочинів, передбачених статтями 397 – 400 КК України.

Національною асоціацією адвокатів України витребувано відомості, щодо кількості внесених відомостей до ЄРДР на вищезазначеними статтями,  кількості повідомлень про підозру  по кримінальним провадженням за вищевказаними статтями, кількості обвинувальних актів за вищезазначеними статтями скерованих до суду, а також кількості вироків за злочинами, передбаченими вищезазначеними статтями КК.

Проте, з метою перевірки достовірності наданих відомостей та більш детального аналізу просимо, хто стикнувся із зазначеною ситуацією надати на адресу Ради адвокатів Хмельницької області наступні відомості відносно вас:

–   чи внесено відомості до ЄРДР (розпочато кримінальне провадження) за статтями 397-400 КК України;

– чи є повідомлення про підозру  по кримінальним провадженням за статтями 397-400 КК України;

– чи є обвинувальні акти за статтями 397-400-1 КК України скеровані до суду за статтями 397-400 КК України,

– чи є вирокі за злочинами, передбаченими статтями за статтями 397-400 КК України;

Зазначені відомості будуть направлені до профільних комітетів ВРУ, Вищої ради правосуддя, міжнародних організацій зокрема IBA та CCBA з метою впливу на стан дотримання професійних прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності

Шановні колеги!

Шановні колеги!

Рада адвокатів Хмельницької області запрошує адвокатів Хмельниччини на урочистий захід з нагоди Дня адвокатури України.
Офіційна урочиста частина відбудеться 19 грудня 2017 року в органному залі Хмельницької обласної філармонії, початок о 14.00 годині.
В ході урочистої частини планується привітання та відзначення адвокатів з нагоди професійного свята, а також невеликий концерт у виконанні провідних колективів та солістів Хмельницької обласної філармонії.

З повагою,
Рада адвокатів Хмельницької області

30 листопада 2017 року, відбувся спільний захід Ради адвокатів Хмельницької області та Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області

Круглий стіл на тему: «Кримінальна процесуальна взаємодія слідчих Національної поліції та адвокатів: актуальні проблеми та шляхи вирішення».
Участь у круглому столі прийняли адвокати, слідчі, судді, а також представники прокуратури та регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області, інші представники правничих інститутів громадськості.
До конструктивного діалогу з ініціативи Ради адвокатів Хмельницької області спонукала зростаюча негативна динаміка зміни характеру процесуальних відносин слідчих і адвокатів, що виразилась у збільшенні випадків порушення прав останніх.
Предметом обговорення стали етика кримінально-процесуальної взаємодії слідчих та адвокатів, їх взаємодія при здійсненні окремих процесуальних дій.
Так, було обговорено якою має бути етична поведінка як адвокатів, так і слідчих, які типові порушення етичних норм мають місце, які їх причини та способи недопущення чи мінімізації,проблеми вручення повідомлень про підозру за відсутності захисника, в офісі адвоката, без належного повідомлення особи тощо.
Конструктивного обговорення здобули і проблемні питання оформлення процесуальних документів у випадку одночасного проведення декількох процесуальних дій, наприклад затримання та обшуку; необхідності негайного повідомлення відповідного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги про затримання особи, навіть за умови проведення (документування) іншої процесуальної дії перед складенням протоколу про затримання особи тощо.
Крім цього, обговорили і інші проблемні питання взаємодії слідчих та адвокатів на стадії досудового розслідування: щодо залучення адвокатів до вирішення клопотань про надання дозволу на проведення обшуку, арешту майна та при призначенні судових експертиз.
Не дивлячись на те, що і адвокати, і слідчі озвучували обґрунтовані етичні та процесуальні претензії один до одного, акценти були розміщені саме на конструктивних способах подолання обговорюваних проблем.
За результатами проведення круглого столу було вирішено провести визначені під час обговорення, в тому числі й спільні заходи, а також продовжити вдалу практику спільного обговорення проблемних питань кримінальної процесуальної взаємодії слідчих та адвокатів.

Переглянути відео


Рада адвокатів Хмельницької області © 2015.