Національна асоціація Адвокатів України

admin

До уваги адвокатів!

Оголошенно відбір серед адвокатів, включених до Реєстру адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, для навчання та подальшої участі у пілотному проєкті «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину».Шановні колеги!

article1404

Звертаємо вашу увагу на те, що строки річного звіту з ЄСВ за 2019 рік для адвокатів, як самозайнятих осіб НІХТО не відклав, тому треба прозвітувати до 01.05.2020 року (п.4 Розділу ІІІ Порядку, затвердженого Наказом Мінфіну від 14.04.2015 № 435 (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 15 травня 2018 року № 511).

При цьому ВРУ ухвалюючи Закон від 17 березня 2020 року № 533-IX, яким дозволено подати річну декларацію про майновий стан до 01.07.2020 року, не було враховано, що за вимогами п.1 Розділу ІУ вищезазначеного Порядку – Звіт форми Д5 формується на підставі бухгалтерських та інших документів, відповідно до яких проводиться нарахування (обчислення) або які підтверджують нарахування (обчислення) виплат (доходу), на які відповідно до Закону нараховується єдиний внесок.

УВАГА! Декларацію про майновий стан також радимо сформувати та подати до 1 травня 2020 року

Доповнено перелік онлайн-заходів з підвищення кваліфікації!

2020-04-02 12.33.57

Дистанційне навчання — головний тренд сучасної освіти. Щоб дистанційне навчання зберігало ефективність і за рівнем інтерактивності було максимально наближеним до очного, Вища школа адвокатури активно проводить спеціалізовані онлайн-вебінари для адвокатів.

Вебінар є особливою формою процесу підвищення кваліфікації, що дозволяє кожному українському адвокату отримувати знання та навички, ставити питання експертам і отримувати відповіді на них в режимі онлайн з будь-якої точки планети! Головне — якісний інтернет, бажання постійного розвитку та самовдосконалення.

З радістю повідомляємо, що до переліку заходів з підвищення кваліфікації додано нові онлайн-вебінари, перегляд яких можливий за посиланням: https://bit.ly/2UTvrhP

До уваги адвокатів!

З метою попередження розповсюдження інфекційних захворювань, у тому числі викликаних коронавірусною інфекцією COVID-19 та введення обмежувальних карантинних заходів на території України – Рада адвокатів Хмельницької області до 24.04.2020 року працює у дистанційному режимі. Всі звернення, заяви, прохання надсилати на електронну адресу Ради адвокатів регіону: km-rada@ukr.net .

При необхідності отримати витяг з ЄРАУ або інший  документ, – зателефонуйте (067) 262-12-38, документ буде підготовлено і видано вам в узгоджений час.

Адвокати-керівники стажування!
В разі, якщо ваш стажист під час введених карантинних обмежувальних заходів не може у встановлений строк подати звіти,-необхідно направити на електронну пошту Ради  повідомлення і заяву про це.

До уваги адвокатів!

З метою попередження розповсюдження інфекційних захворювань, у тому числі викликаних коронавірусною інфекцією COVID-19

Рада суддів України рекомендує громадянам та іншим особам:

– всі необхідні документи (позовні заяви, заяви, скарги, відзиви, пояснення, клопотання тощо) надавати суду в електронному вигляді на електронну адресу суду, через особистий кабінет в системі «Електронний суд», поштою, факсом або дистанційні засоби зв’язку;

– рекомендувати учасникам судових засідань подавати до суду заяви про розгляд справ у їхній відсутності, якщо їх безпосередня участь не є обов’язковою, за наявними в справі матеріалами;

– утриматися від відвідування приміщення суду, особливо за наявності захворювання (слабість, кашель, задуха, утруднення дихання, тощо) та подати клопотання про відкладення розгляду справи.


Зразок клопотання

Постанова кабінету міністрів №211 від 11 березня 2020 року


Рада адвокатів Хмельницької області © 2015.