Національна асоціація Адвокатів України

Ордер адвоката

Picture1 копия

Рада адвокатів Хмельницької області звертає вашу увагу, що згідно Рішення Ради адвокатів України №41 Про затвердження Положення про ордер на надання правничої (правової) допомоги у новій редакції від 12 квітня 2019 року адвокати можуть використовувати ордери типової форми, які виготовлені друкарським способом на замовлення ради адвокатів регіону, до 01 січня 2022 року.

Втім, типова форма ордеру виготовлена друкарським способом на замовлення ради адвокатів регіону діє після 01 січня 2022 року до закінчення повноважень адвоката у конкретній справі (провадженні).

Нагадуємо, що ордер на надання правничої (правової) допомоги можна згенерувати у особистому кабінеті адвоката на офіційному веб-сайті НААУ та роздрукувати його заздалегідь в разі необхідності.

 


РІШЕННЯ No 68 Про затвердження роз’яснення щодо застосування форми (бланку) ордеру на надання правничої (правової) допомоги

РІШЕННЯ No 41 Про затвердження Положення про ордер на надання правничої (правової) допомоги у новій редакції

Положення про ордер на надання правової допомоги та порядок ведення реєстру ордерів

Рiшення РАУ №61 від 4-5 липня 2014 року “Про надання роз’яснень щодо інформації, яка зазначається в ордері адвоката та можливості його подання у декілька установ”


Рада адвокатів Хмельницької області © 2015.