Національна асоціація Адвокатів України

Нормативна база


Положення про внески на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування

Переглянути


Рішення №112 Про сплату щорічного внеску на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування адвокатами окремих категорії

Переглянути


Рішення РАУ №84 “Про сплату щорічних внесків на реалізацію адвокатського самоврядування адвокатами, які мобілізовані для проходження військової служби, та які у зв’язку з проведення АТО були вимушені покинути місце свого постійного проживання”

ПРО  ЩОРІЧНІ ВНЕСКИ
НА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РЕАЛІЗАЦІЇ АДВОКАТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

 

Розмір  внеску:

 • Встановлений в розмірі однієї мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня року за який сплачується внесок.
 • Розмір щорічних внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування є однаковим для всіх адвокатів.
 • Особи, які склали присягу адвоката та отримали свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю, сплачують щорічний внесок у повному обсязі, незалежно від того, в якому місяці поточного року таке свідоцтво отримано.
 • Адвокати, право на заняття адвокатською діяльністю яких було зупинено, після поновлення такого права сплачують щорічний внесок за рік в якому таке право поновлено у повному обсязі.

Порядок сплати:

Внески сплачуються на рахунки органів адвокатського самоврядування двома платежами :

 1. Шляхом перерахування 70% від встановленого розміру щорічного внеску на поточний
  рахунок ради адвокатів  Хмельницької області;
 2. Шляхом перерахування 30% від встановленого розміру щорічного внеску на поточний
  рахунок Національної асоціації адвокатів  України.

Строк сплати :

 • Адвокати сплачують щорічні внески до 31 січня поточного року .
 • Адвокати, які отримали свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю у поточному році, або право на заняття адвокатською діяльністю  яких було поновлено, зобов’язані сплатити щорічні внески  не пізніше 5 робочих днів відповідно з дня отримання свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю чи з дня поновлення права на заняття адвокатською діяльністю.
 • У випадку неспроможності адвоката сплатити щорічний внесок у повному обсязі, може бути надана розстрочка його сплати, за умови внесення рівними частками у першій декаді кожного кварталу поточного року. Розстрочка сплати щорічного внеску надається рішенням Ради адвокатів регіону, на підставі заяви адвоката поданої до 31 січня поточного року, за умови обгрунтованої і документально підтвердженої неспроможності сплатити щорічний внесок.

 Реквізити  для сплати обов’язкового щорічного внеску 

Інформація розміщена на виконання вимог Положення про внески на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування, затвердженого рішенням РАУ  № 4 від «03» лютого 2017 рокуРада адвокатів Хмельницької області © 2015.