Рада адвокатів Хмельницької області

Національна асоціація Адвокатів України

Семінар для адвокатів БВПД

на тему: Актуальні питання взаємодії адвокатів з системою надання безоплатної правничої допомоги. Оплата роботи адвокатів.

зображення_viber_2024-01-11_17-16-10-820

03 січня 2024 року відбулося перше в цьому році засідання Ради адвокатів Хмельницької області

На засіданні склали присягу адвоката України:
– Роман Самчук;
– Наталія Киричук;
– Лілія Іванків.
Вітаємо колег із початком професійної діяльності! Бажаємо наснаги, успіхів, вдячних клієнтів, блискучих захистів, виграшних справ та успішної кар’єри!

19 грудня 2023 року з нагоди Дня адвокатури України відбулося урочисте засідання Ради адвокатів Хмельницької області.

Урочисте засідання розпочалося із традиційного звучання Національного Гімну України та хвилини мовчання для вшанування пам’яті загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації.
Засідання відкрив заступник голови Ради – Сітніков Андрій Володимирович, який привітав колег із професійним святом, побажав натхнення, цікавих справ, вдячних клієнтів та нових перемог.
З нагоди професійного свята Почесною грамотою Ради адвокатів Хмельницької області «За високий професіоналізм, сприяння розвитку інституту адвокатури, вагомий внесок в розвиток адвокатського самоврядування, підтримання високих професійних стандартів та ідеалів честі, гідності, ділової репутації та з нагоди Дня адвокатури України» були нагороджені члени кваліфікаційної палати КДКА Хмельницької області, адвокати:

 • БАРИЛЮК Оксана Антонівна;
 • САВІНСЬКИЙ Олег Петрович;
 • РОХОВ Олег Володимирович;
 • ЧЕРЕВИК Сергій Станіславович;
 • ПЛАВУЦЬКИЙ Вадим Вікторович.

Почесною грамотою Ради адвокатів Хмельницької області«За високий професіоналізм, сумлінну працю спрямовану на захист прав громадян, утвердження верховенства права, підвищення авторитету адвокатури та з нагоди Дня адвокатури України», нагороджені адвокати:

 • ДУМІТРАЩУК Вікторія Анатоліївна;
 • ЗАДАЧІН Олександр Анатолійович;
 • КЕРНИЦЬКА Оксана Вікторівна;
 • ГУМЕНЮК Оксана Сергіївна.

За поданням Ради адвокатів Хмельницької області:Почесною грамотою Хмельницької обласної військової адміністрації нагороджені адвокати:

 • ВАГІН Дмитро Сергійович;
 • КАДЕНКО Оксана Олегівна.

Грамотою Хмельницької обласної ради нагороджені адвокати:

 • ШПАК Артем Павлович;
 • ВОЗНЯК Аля Гюндузовна.

Нагрудним знаком НААУ «Видатний адвокат України» нагороджені адвокати:

 • ТКАЧУК Юрій Георгійович;
 • ЛЕБІДЬ Олександра Павлівна;
 • САМБІР Ольга Євгенівна.

Нагрудним знаком НААУ «Захисник адвокатури»нагороджені адвокати:

 • БАСІСТА Наталія Юріївна;
 • ЗАБОЛОТНИЙ Антон Миколайович;
 • ДЕМ’ЯНОВА Олена Вікторівна;
 • ЧУЛКОВА Наталя Костянтинівна.

Почесною відзнакою НААУ І степеня нагороджені адвокати:

 • МАРИНЯК Михайло Вікторович;
 • СОРОКОПУД Андрій Олександрович.

Почесною відзнакою НААУ ІІІ степеня нагороджені адвокати:

 • КАРЄПОВА Галина Анатоліївна;
 • ЖДАНКІНА Лариса Костянтинівна.

 

Звільнення від сплати щорічного внеску: від адвокатів приймають заяви

Сьогодні, 1 грудня, розпочинається термін для подання таких заяв відповідно до Положення про внески на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування, затвердженого рішенням РАУ від 03.02.2017 № 4 (із подальшими змінами).

Згідно із п.2.10 цього Положення, умовою звільнення, зменшення або відтермінування сплати щорічного внеску є фінансова неспроможність адвоката, з урахуванням фінансового/матеріального стану, а також інші фактичні обставини.

Пільги передбачені для чотирьох категорій адвокатів:

 1. особи з інвалідністю I та II групи;
 2. особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники бойових дій (в тому числі особи, які брали участь у бойових діях на територіях інших держав);
 3. особи, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС I та II категорій;
 4. особи, які змушені залишити або покинути своє місце проживання у результаті або з метою уникнення негативних наслідків збройного конфлікту, тимчасової окупації та набули відповідний статус.

Зважаючи на розподіл сплати внеску, встановлений п.2.2 Положення, заяви подаються до:

 • ради адвокатів регіону – щодо 70% щорічного внеску;
 • Ради адвокатів України/Національної асоціації адвокатів України – щодо 30% щорічного внеску.

До заяви (в разі подання електронною поштою, заява має бути підписана електронним цифровим підписом) слід додати документи, що підтверджують відповідний статус та матеріальне становище заявника.

Як ради адвокатів розглядатимуть заяви

Заяви про звільнення, зменшення або відтермінування сплати щорічного внеску на забезпечення адвокатського самоврядування будуть розглянуті радами адвокатів регіону, Радою адвокатів України/Національною асоціацією адвокатів України протягом січня 2024 року.

Рішення про звільнення, зменшення або відтермінування сплати приймається за наявності матеріальної спроможності органу адвокатського самоврядування, якщо надання таких пільг не створюватиме перешкод у забезпеченні його нормальної діяльності відповідно до кошторису/напрямів використання коштів на поточний рік.

Перевага надається особам з інвалідністю I та II групи. Іншим – виходячи з більш важкого матеріального становища особи в кожному конкретному випадку.

Рада адвокатів регіону, Рада адвокатів України/Національна асоціація адвокатів України можуть витребувати додаткові відомості щодо набуття відповідного статусу та матеріального становища заявника.

Розстрочка сплати внеску

Також радою адвокатів регіону може бути надана адвокату розстрочка сплати щорічного внеску, за умови внесення його рівними частками у першій декаді кожного кварталу поточного року.

Рішення щодо надання розстрочки сплати щорічного внеску приймається радою адвокатів регіону, за заявою адвоката, поданою в термін з 01 грудня до 31 грудня поточного року, за умови обґрунтованої і документально підтвердженої матеріальної неспроможності сплатити щорічний внесок одним платежем.

Нагдаємо, сплата щорічного внеску на реалізацію повноважень органів адвокатського самоврядування, відповідно до рішень з’їзду адвокатів України, Ради адвокатів України, актів НААУ є професійним обов’язком кожного адвоката. Адвокати сплачують щорічні внески до 31 січня поточного року.

Шановні колеги-адвокати, запрошуємо ваших діток та онуків на різдвяно – новорічне дійство.

Запрошення для діток

РІЗДВЯНО-НОВОРІЧНЕ ДІЙСТВО

до Хмельницького академічного обласного театру ляльок!
Захід відбудеться 23 грудня 2023 року о 10:00 годині.
Попередня реєстрація та додаткова інформація
за телефоном: +380(67) 926 12 30 (Ольга Шевчук)

Кожна дитина має бути щасливою!


Рада адвокатів Хмельницької області © 2015.