Рада адвокатів Хмельницької області

Національна асоціація Адвокатів України

До уваги адвокатів

Шановні колеги!

В даний час проводиться моніторинг стану  досудового розслідування та судового розгляду  справ за фактами вчинення кримінальних правопорушень щодо адвокатів за ознаками складів злочинів, передбачених статтями 397 – 400 КК України.

Національною асоціацією адвокатів України витребувано відомості, щодо кількості внесених відомостей до ЄРДР на вищезазначеними статтями,  кількості повідомлень про підозру  по кримінальним провадженням за вищевказаними статтями, кількості обвинувальних актів за вищезазначеними статтями скерованих до суду, а також кількості вироків за злочинами, передбаченими вищезазначеними статтями КК.

Проте, з метою перевірки достовірності наданих відомостей та більш детального аналізу просимо, хто стикнувся із зазначеною ситуацією надати на адресу Ради адвокатів Хмельницької області наступні відомості відносно вас:

–   чи внесено відомості до ЄРДР (розпочато кримінальне провадження) за статтями 397-400 КК України;

– чи є повідомлення про підозру  по кримінальним провадженням за статтями 397-400 КК України;

– чи є обвинувальні акти за статтями 397-400-1 КК України скеровані до суду за статтями 397-400 КК України,

– чи є вирокі за злочинами, передбаченими статтями за статтями 397-400 КК України;

Зазначені відомості будуть направлені до профільних комітетів ВРУ, Вищої ради правосуддя, міжнародних організацій зокрема IBA та CCBA з метою впливу на стан дотримання професійних прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності

Шановні колеги!

Шановні колеги!

Рада адвокатів Хмельницької області запрошує адвокатів Хмельниччини на урочистий захід з нагоди Дня адвокатури України.
Офіційна урочиста частина відбудеться 19 грудня 2017 року в органному залі Хмельницької обласної філармонії, початок о 14.00 годині.
В ході урочистої частини планується привітання та відзначення адвокатів з нагоди професійного свята, а також невеликий концерт у виконанні провідних колективів та солістів Хмельницької обласної філармонії.

З повагою,
Рада адвокатів Хмельницької області

30 листопада 2017 року, відбувся спільний захід Ради адвокатів Хмельницької області та Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області

Круглий стіл на тему: «Кримінальна процесуальна взаємодія слідчих Національної поліції та адвокатів: актуальні проблеми та шляхи вирішення».
Участь у круглому столі прийняли адвокати, слідчі, судді, а також представники прокуратури та регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області, інші представники правничих інститутів громадськості.
До конструктивного діалогу з ініціативи Ради адвокатів Хмельницької області спонукала зростаюча негативна динаміка зміни характеру процесуальних відносин слідчих і адвокатів, що виразилась у збільшенні випадків порушення прав останніх.
Предметом обговорення стали етика кримінально-процесуальної взаємодії слідчих та адвокатів, їх взаємодія при здійсненні окремих процесуальних дій.
Так, було обговорено якою має бути етична поведінка як адвокатів, так і слідчих, які типові порушення етичних норм мають місце, які їх причини та способи недопущення чи мінімізації,проблеми вручення повідомлень про підозру за відсутності захисника, в офісі адвоката, без належного повідомлення особи тощо.
Конструктивного обговорення здобули і проблемні питання оформлення процесуальних документів у випадку одночасного проведення декількох процесуальних дій, наприклад затримання та обшуку; необхідності негайного повідомлення відповідного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги про затримання особи, навіть за умови проведення (документування) іншої процесуальної дії перед складенням протоколу про затримання особи тощо.
Крім цього, обговорили і інші проблемні питання взаємодії слідчих та адвокатів на стадії досудового розслідування: щодо залучення адвокатів до вирішення клопотань про надання дозволу на проведення обшуку, арешту майна та при призначенні судових експертиз.
Не дивлячись на те, що і адвокати, і слідчі озвучували обґрунтовані етичні та процесуальні претензії один до одного, акценти були розміщені саме на конструктивних способах подолання обговорюваних проблем.
За результатами проведення круглого столу було вирішено провести визначені під час обговорення, в тому числі й спільні заходи, а також продовжити вдалу практику спільного обговорення проблемних питань кримінальної процесуальної взаємодії слідчих та адвокатів.

Шановні колеги!

Шановні колеги!

Рада адвокатів Хмельницької області запрошує адвокатів Хмельниччини на урочистий захід з нагоди Дня адвокатури України.
Офіційна урочиста частина відбудеться 19 грудня 2017 року в органному залі Хмельницької обласної філармонії, початок о 14.00 годині.
В ході урочистої частини планується привітання та відзначення адвокатів з нагоди професійного свята, а також невеликий концерт у виконанні провідних колективів та солістів Хмельницької обласної філармонії.

З повагою,
Рада адвокатів Хмельницької області


Шановні колеги!

Запрошуємо відзначити професійне свято і провести святковий вечір в колі колег, друзів та однодумців в ресторані «Вілла Роза».
На вас чекає тематичний вечір, святкова атмосфера і спілкування, цікава професійна
вікторина, приємна музика.
Тематичним забарвленням свята буде чорно-білий колір, як символ вічної теми протилежностей-добра і зла, захисту і обвинувачення, гри між чорними і білими.
Початок святкування о 17.00 год.
Дрес-код: чорний, білий або чорно-білий колір вбрання.
Адреса закладу: м. Хмельницький, вул..Проскурівська, буд.66/1 (парк І.Франка)
Бажаючим прийняти участь у святковому вечорі, прохання повідомити адвоката Возняк Алю Гюндузівну (моб.тел: 097 398 83 55) до 10 грудня 2017 року.
(Заклад розміщує до 80 осіб, встановлена закладом сума на одну особу 600 гривень)

Без-имени-1

До уваги адвокатів!

Увага

Змінено час проведення семінару 25 листопада 2017 року.

Початок реєстрації учасників о 10.30 год.
Робота семінару з 11.00-16.00 год.

Рада адвокатів Хмельницької області оголошує про проведення 25 листопада 2017 року семінару з підвищення кваліфікації для адвокатів Хмельницької області.

Семінар присвячений наступним темам:

  1. Свобода вираження поглядів: огляд практики Європейського Суду по статті 10 Конвенції у справах проти України. Свобода вираження поглядів та презумпція невинуватості особи.
  2. Ефективність розслідування злочинів:огляд рішень Європейського Суду з прав людини щодо України.
    Лектор: Людмила Опришко, адвокат, медіа-юрист ГО «Платформа прав людини».
  3. Особливості та правове застосування нового господарського судочинства України.
  4. Реформування системи примусового виконання рішень в Україні
    Лектор: Сібільова Олена Вікторівна, адвокат (м. Харків), координатор програми HELP від адвокатури.

Лектор: Олійник Юрій Петрович, суддя у відставці
Місце проведення заходу: м. Хмельницький, вул. Гєрцена, 10 (актова зала Спілки споживчих товариств Хмельницької області)
Кількість залікових балів: 4
Час проведення: 10.30-11.00 год. – реєстрація учасників, 11.00-16.00 год. – робота семінару.
Реєстрація на участь у семінарі за тел..: (0382)63-00-60; моб.: (097) 398-83-55;
Відповідальна особа: Возняк Аля Гюндузівна


Рада адвокатів Хмельницької області © 2015.