Рада адвокатів Хмельницької області

Національна асоціація Адвокатів України

Рада адвокатів України ухвалила рішення №135, яким затвердила розмір щорічних внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування на 2023-2024 роки.

Розмір внеску на 2023 рік встановлено на рівні прожиткового мінімуму, який відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2023 рік» від 03.11.2022 № 2710-IX складає на 1 січня 2023 року – 2684 гривні.

Адвокати мають сплатити до 31 січня 2023 року 70% цієї суми або 1878,80 грн на рахунок Ради адвокатів регіону і 30% внеску, що складає 805,20 грн, – на рахунок Національної асоціації адвокатів України.

Рада адвокатів України встановила перелік категорій адвокатів, які можуть бути звільнені або мають пільги на зменшення чи відтермінування сплати щорічного внеску: особи з інвалідністю І та ІІ групи; особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники бойових дій (в тому числі особи, які приймали участь у бойових діях на територіях інших держав); особи, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС І та ІІ категорій; особи, які змушені залишити або покинути своє місце проживання у результаті або з метою уникнення негативних наслідків збройного конфлікту, тимчасової окупації та набули відповідний статус.

Заяви про звільнення, зменшення або відтермінування сплати щорічного внеску на 2023 рік подаються адвокатами до 31 грудня поточного року.

Адвокати мають можливість самостійно генерувати квитанцію на онлайн оплату щорічного внеску в особистому кабінеті на сайті НААУ.

З питань внесків комунікація здійснюється через емейл vnesok@mail.unba.org.ua


Рішення №136 Про внесення змін до Положення про внески на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування (нова редакція)

Переглянути


Рішення №135 Про сплату щорічного внеску на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування на 2022 – 2023 роки

Переглянути


Оголошення

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області запрошує фахівця на посаду начальника/заступника начальника відділу організації надання та забезпечення якості правової допомоги, підвищення кваліфікації її надавачів.
Завдання та обов’язки:
здійснення моніторингу дотримання адвокатами стандартів якості надання безоплатної правової допомоги; забезпечення організації підвищення кваліфікації адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, та працівників підпорядкованих місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги; узагальнення, аналіз та поширення кращих практик адвокатської діяльності та прикладів успішного захисту; аналіз рівня задоволеності суб’єктів права на безоплатну вторинну правову допомогу якістю надання такої допомоги та інші.
Вимоги до претендентів:

 • вища юридична освіта не нижче другого (магістерського) рівня;
 • право на заняття адвокатською діяльністю та стаж активної адвокатської діяльності не менше трьох років;
 • протягом трьох останніх років не притягувався як адвокат до дисциплінарної відповідальності;
 • не входить до складу дисциплінарної палати кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури або комісії з оцінювання якості, повноти та своєчасності надання адвокатами безоплатної правової допомоги;
 • не залучений до надання безоплатної вторинної правової допомоги за контрактом (договором) з центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Резюме надсилайте на електрону пошту org.khmelnytskyi@legalaid.km.ua.

Претендентів також чекаємо за адресою: вул. Свободи, 70, офіс 222, м. Хмельницький, 29000; тел. 720-169. З собою мати резюме.

Шановні колеги!

Запрошення членів ради адвокатів на безкоштовний курс «U.S. Migration Laws and Policy Toward Ukrainian Refugees (Prof. Bill Hing)» та «Legal Writing & Legal Analysis (Prof. Cecily Baskir)» з адвокатами і професорами права світового рівня з США

Пані та панове,

від імені Центру американських студій ми щиро запрошуємо адвокатів, юристів та юристів-інтернів вашої Ради адвокатів взяти участь у безкоштовному курсі «U.S. Migration Laws and Policy Toward Ukrainian Refugees (Prof. Bill Hing)» і практичних курсах «Secured Transactions (Prof. Valery Loumber)» та «Legal Writing & Legal Analysis (Prof. Cecily Baskir)», які проводять відомі адвокати і професори права світового рівня з США.

Навчання проходить у зручному форматі вихідного дня на платформі Zoom.

1. Безкоштовний 90-хвилинний вебінар з адвокатом та професором права з США Біллом Хінгом на тему “U.S. Migration Laws and Policy Toward Ukrainian Refugees (After the Russian Invasion of Ukraine)”, (четвер, 8 грудня, 19:30-21:00)

Мета вебінару: розглянути реакцію Сполучених Штатів на біженців з України, включаючи гуманітарне умовно-дострокове звільнення, статус біженця, розгляд запитів на притулок, тимчасовий захищений статус тощо.

Інструктор: Білл Онг Хінг є професором права та міграційних досліджень в Університеті Сан-Франциско, а також почесним професором права та азіатсько-американських досліджень Каліфорнійського університету в Девісі.

Хінг заснував Центр правових ресурсів іммігрантів у Сан-Франциско в 1979 році та керує Клінікою захисту імміграції та депортації США. Він викладає імміграційне право і політику та міграційні дослідження. З 1974 року він працював імміграційним юристом, і протягом усієї своєї кар’єри професор Хінг прагнув до соціальної справедливості, поєднуючи громадську роботу, судові процеси та стипендійні програми.

Реєстрація на вебінар за посиланням: https://forms.gle/Pkwwt3JSrXZqLjrd7.

Кінцевий термін реєстрації: 2 грудня 2022 року (опівніч)

Посилання на повний опис вебінару у Facebook: https://fb.me/e/21rJOids4

2. Інтенсивний, сертифікований курс вихідного дня з професором права з США – Сесілі Баскір (випускниця Єльського, Прінстонського та Джорджтаунського університетів) під назвою “Legal Writing and Legal Analysis Made Painless” (п’ятниця (9 грудня) 18.00 – субота (10 грудня) 19.30. за київським часом).

Мета курсу: ви оволодієте мистецтвом написання складних юридичних документів, починаючи від аналізу законодавства та переконливого представлення фактів вашої справи, закінчуючи структуруванням своєї правової аргументації дієвим та ефективним способом.

Інструктор: Сесілі Баскір – досвідчений юрист і професор права. Вона отримала ступінь Прінстонського університету (A.B., 1996), Єльської юридичної школи (J.D., 2002) і Юридичного центру Джорджтаунського університету (LL.M., 2009). Вона є власником і керуючим адвокатом в юридичній фірмі Cecily E. Baskir, LLC і колишнім мером міста Чеві Чейз у Меріленді (2017-2021). Вона має багаторічний досвід представництва інтересів клієнтів у штаті Меріленд, у тому числі на рівні апеляції.

Дедлайн ранньої реєстрації: 3 грудня 2022 року

Вартість участі зі знижкою: 3399 грн (замість 3999 грн).

Офіційна пропозиція курсу: https://drive.google.com/file/d/1J8bCMdwSjVFNHkdFL2T5jk2J0QoUkRzs/view?usp=sharing

 

У разі виникнення проблем з реєстрацією, просимо членів Ради  звертатися до нас за електронною поштою: kurii@cfasofficial.com.

Будемо надзвичайно вдячні, якщо Ви передасте цю інформацію членам Ради.


Детальніше


ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ОНЛАЙН-ПРАКТИКУМ

КОМПЛЕКСНА ЕКСПЕРТНА ПІДТРИМКА СУБ’ЄКТІВ ДЕРЖАВНОГО ТА ПРИВАТНОГО СЕКТОРІВ ЕКОНОМІКИ

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ОНЛАЙН-ПРАКТИКУМ

«ЗНИЩЕНЕ АБО ПОШКОДЖЕНЕ НЕРУХОМЕ МАЙНО СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ ТА ТИМЧАСОВОЇ ОКУПАЦІЇ ТЕРИТОРІЙ»

(фіксація шкоди, юридичні процедури, зразки документів, вплив на фінансову та податкову звітність)

«21» вересня 2022 року, м. Київ, м. Хмельницький,

Практикум розрахований на директорів, комерційних та фінансових директорів, менеджерів, юристів, бухгалтерів суб’єктів державного та приватного секторів економіки, власників бізнесу, адвокатів, аудиторів.

Для участі обов’язкова попередня реєстрація через електронну форму за посиланням:

https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZYtdeyoqj4oH9fYzRHIlZess5PRTPnSCEp1

Участь у заході БЕЗКОШТОВНА.

З практикуму Ви дізнаєтесь про:

 • порядок відшкодування шкоди, завданої знищенням або пошкодженням нерухомого майна внаслідок бойових дій;
 • першочергові заходи фіксації шкоди, завданої знищенням або пошкодженням нерухомого майна внаслідок бойових дій;
 • порядок встановлення суб’єктів завдання шкоди внаслідок бойових дій;
 • оцінка розміру шкоди та фіксація розміру збитків, завданих знищенням або пошкодженням нерухомого майна внаслідок бойових дій;
 • органи, які потрібно задіяти для відшкодування шкоди, завданої знищенням або пошкодженням нерухомого майна внаслідок бойових дій, їх повноваження та заходи реагування, якими такі органи можуть та/або зобов’язані вживати;
 • перелік та зміст юридичних документів спрямованих на фіксацію шкоди, завданої знищенням або пошкодженням нерухомого майна внаслідок бойових дій та/або суб’єктів завдання такої шкоди;
 • фіксація шкоди з допомогою мобільного застосунку eyeWitness to Atrocities;
 • вплив наслідків знищення, відновлення пошкодженого нерухомого майна та його консервації на оподатковуваний та чистий прибуток;
 • подання інформації про нерухоме майно, до якого неможливо забезпечити безпечний та безперешкодний доступ;
 • ознаки зменшення корисності пошкодженого та не пошкодженого нерухомого майна, визнання збитків від зменшення корисності;
 • розкриття інформації про пошкоджене, знищене майно та майно, що зменшило корисність, у примітках до фінансових звітів для інвесторів і кредиторів.

Модератор:
1qaz

Король Володимир

доктор юридичних наук, старший науковий співробітник, завідувач відділу Науково-дослідного інституту приватного права і підприємництва імені академіка Ф.Г. Бурчака Національної академії правових наук України

 

 

 

 

Спікери:
2qaz
Нагнибіда Володимир

керуючий партнер юридичної фірми «Джеуін Ло Компані», адвокат, доктор юридичних наук, завідувач лабораторії Науково-дослідного інституту приватного права і підприємництва імені академіка Ф.Г. Бурчака Національної академії правових наук України

 

 

 

3qaz
Небильцова Оксана

сертифікований бізнес-тренер IFA (Інституту фінансових бухгалтерів Великобританії), консультант з питань складання фінансової звітності та оподаткування, заступник завідувача кафедри міжнародного обліку та аудиту Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, кандидат економічних наук, професор

Місце: платформа ZOOM. Посилання для участі автоматично буде надіслано після реєстрації на електронну пошту учасника.
Дата, час: «21» вересня 2022 року, 14:00-16:00.

Контактні дані координаторів заходу:
Володимир Нагнибіда: +38 067 7518900, v.nagnybida@gmail.com
Оксана Небильцова, +38 097 4072270, onebyltsova@hotmail.com

Шановні колеги! Запрошуємо усіх бажаючих організуватися та прийняти участь в наймасштабнішій БЛАГОДІЙНІЙ спортивній події нашого міста – фестиваль НЕЗЛАМНИХ “ВОЛЯ”!!!

img_7712
Заплановані наступні дистанції:

 • біг з перешкодами -5, 10, 15 км.
 • велосипедно-біговий дуатлон;
 • велозаїзд – 20 км;
 • скандинавська ходьба -3 км.

Фестиваль організовує ГО ФлешРан (FlashRun). Співспонсором заходу виступає Рада адвокатів Хмельницької області (!)
Результат попереднього забігу – придбане авто для ЗСУ, цього разу мета назбирати на крутий прилад нічного бачення (ТЕПЛОВІЗОР).
Всі учасники отримують медаль.
Також будуть розіграші призів від спонсорів. Буде дуже потужно, емоції та драйв забезпечені.
Дата заходу: 21 серпня 2022 року (неділя).
Час початку 09:00.
Кого зацікавить просимо заповнити анкету за посиланням: https://forms.gle/urRJAs4h9KFZTLYV7
За деталями пишіть/дзвоніть в особисті:
0971301340 – Максим;
0975696003 – Ольга.
“ВОЛЯ” – фестиваль НЕЗЛАМНИХ !!!
Можемо зібрати командний забіг та гідно представити адвокатуру Хмельниччини!!


Рада адвокатів Хмельницької області © 2015.