Рада адвокатів Хмельницької області

Національна асоціація Адвокатів України

Шановні колеги! На сайті Національної асоціації адвокатів України функціонує електронний Особистий кабінет адвоката.

Відтепер кожен адвокат, зареєструвавшись, може скористатися сервісом, який спрощує організаційну роботу та дозволяє оплатити щорічні внески, надавати інформацію щодо діяльності, підвищення кваліфікації, стажу, досвіду роботи тощо.

Особистий кабінет адвоката — це електронний профайл на офіційному сайті НААУ, в який кожен адвокат, який зареєстрований в Єдиному реєстрі адвокатів України може особисто вносити дані щодо своєї діяльності, відслідковувати нарахування балів з підвищення кваліфікації.

За допомогою цього сервісу удосконалюються профайли адвокатів у базі даних ЄРАУ.

Крім законодавчо визначених відомостей, можна опублікувати допоміжну інформацію щодо засобів зв’язку, посади в органах адвокатського самоврядування, загального стажу адвокатської діяльності, категорії ведення справ, нагород, підвищення кваліфікації, даних про офіційні сторінки в соціальних мережах. Додатково користувач може розміщувати на своєму профайлі логотип, веб-сайт своєї організації. Адвоката в базі легко буде знайти за номером телефона. З метою додаткової ідентифікації особи необхідно додати до профайла електронну версію власної фотокартки.

Із рішенням РАУ №190 щодо “Питання ведення Єдиного реєстру адвокатів України” можна ознайомитися за посиланням. Детально ознайомитися із Порядком ведення Єдиного реєстру адвокатів України, можна ознайомитися тут.

Як зареєструватися?

На офіційному сайті НААУ в правому верхньому кутку є вкладка “Вхід для адвоката”. Для реєстрації слід вказати e-mail, який зазначено у ЄРАУ та пройти ідентифікацію. Після створення власного профайла, адвокат може заповнювати необхідні поля та додавати дані про себе та свою діяльність.

Чому Особистий кабінет варто вести кожному представнику професії адвоката?

У 2013 році був створений та почав функціонувати ЄРАУ (Єдиний реєстр адвокатів України). У Реєстрі можна знайти інформацію про адвоката та переглянути його профіль.

На сьогодні, у профілях адвокатів недостатньо інформації, яка могла б зацікавити клієнта. Через це ускладнюється комунікація та шлях вибору захисника.

За допомогою ОК, адвокат може легко донести до потенційного клієнта вичерпні дані про себе та розширити коло своїх контактів. Крім того, у кожного адвоката в Особистому кабінеті є можливість сплатити щорічний внесок на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування за 2019 рік та переглянути сплати за попередні роки, буде можливість сформувати та роздрукувати ордер адвоката, переглянути графік заходів з підвищення кваліфікації, координувати облік зарахованих балів з проходження підвищення кваліфікації, тощо. можливість , переглянути що спростить доступ до інформації та забезпечить відкритість даних.

Відеоролик про використання нового сервісу можна переглянути на Youtube-каналі НААУ

Щодо порядку, розміру та строків сплати щорічних внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування у 2019 році

Розмір щорічного внеску адвоката на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування в 2019 році складає 1921 гривні 00 копійок*.

Положенням про внески на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування, затвердженим рішенням Ради адвокатів України від 16 лютого 2013 року № 72, із подальшими змінами та доповненнями, та Рішенням Ради адвокатів України від 15 грудня 2017 року № 283 встановлено, що адвокати сплачують щорічні внески до 31 січня поточного року двома платежами згідно наступного розподілу:

1. Шляхом перерахування 70% від встановленого розміру щорічного внеску на поточний рахунок відповідної ради адвокатів регіону;

2. Шляхом перерахування 30% від встановленого розміру щорічного внеску на поточний рахунок Національної асоціації адвокатів України.

Також, зазначаємо, що рішенням РАУ від 13 грудня 2019 року № 216 для адвокатів міста Києва встановлено окремий порядок сплати щорічного внеску на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування у 2019 році, шляхом його перерахування одним платежем на поточний банківський рахунок Національної асоціації адвокатів України у розмірі 100 % щорічного внеску.

Відповідно до вказаного Положення, щорічний внесок вважається сплаченим з моменту надходження коштів на банківські рахунки органів адвокатського самоврядування. Обов’язок по сплаті щорічного внеску на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування не вважається виконаним адвокатом, якщо його внесено не в повному розмірі (крім випадків розстрочки платежу) чи на рахунок лише одного із двох органів адвокатського самоврядування: ради адвокатів регіону чи Національної асоціації адвокатів України.

Внесок можна оплатити через будь-яку банківську установу України. Квитанції можна згенерувати перейшовши за посиланням

Також для Вашої зручності на офіційному веб-сайті Національної асоціації адвокатів України передбачена можливість самостійно генерувати квитанцію на оплату щорічного внеску або сплатити внесок шляхом переказу коштів в безготівковій формі через інтернет-сайт www.portmone.com. Для цього Вам необхідно перейти за посиланням.

*В абзаці 2 частини 2 статті 58 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», визначено, що розмір щорічних внесків адвокатів на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування визначається з урахуванням потреби покриття витрат на забезпечення діяльності рад адвокатів регіонів, Ради адвокатів України, Вищої ревізійної комісії адвокатури та ведення Єдиного реєстру адвокатів України та не може перевищувати прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого станом на 1 січня відповідного календарного року і є однаковим для всіх адвокатів.

Відповідно до статті 7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» прожитковий мінімум для працездатних осіб у місячному розмірі з 1 січня 2019 року складає 1921 гривні 00 копійок.

19 грудня 2018 року в органній залі обласної філармонії відбулись урочистості з нагоди Дня адвокатури України.

В ході урочистої частини почесною грамотою Ради адвокатів Хмельницької області за вагомий внесок у забезпечення захисту прав і свобод людини та з нагоди професійного свята – Дня адвокатури були відзначені адвокати:

Васильєва Т.В, Козак І.О., Мішалова М.І., Рачок Р.В., Мариняк М.В.

За довголіття в адвокатурі, вагомий внесок у забезпечення захисту прав і свобод людини нагороджені адвокати Зенюк М.А., Павлик Н.Ю., Тріска В.Д.

За високу професійну майстерність,багаторічну сумлінну працю, активну участь в діяльності органів адвокатського самоврядування відзначені адвокати Кащенко В.В., Кручініна Н.С., Німий с.О., Фанда Н.М., Федоров В.Б.

За поданням Ради адвокатів Хмельницької області Почесною грамотою Хмельницької міської ради  нагороджені адвокати Баєва Н.Я., Гарматюк О.М., Чорний Ю.О.

За поданням Ради адвокатів Хмельницької області Почесною грамотою Хмельницької обласної державної адміністрації нагороджені адвокати Дацишина М.В., Ільчишен М.В.

За поданням Ради адвокатів Хмельницької області, Почесною грамотою Хмельницької обласної ради нагороджені адвокати Лебідь О.П., Черевик С.С.

Подякою Національної асоціації адвокатів відзначені адвокати Дем’янова О.В.

Пілінський С.І., Кулабіна М.Ю.,Чулкова Н.К.,Цвігун Т.С.,

Нагрудним знаком «Видатний адвокат України» нагороджені адвокати Ватрас В.А., Рохов О.В., Самбір О.Є.

Вищою нагородою Національної асоціації адвокатів України – орденом  «Видатний адвокат України» нагороджені адвокати Клюка В.Ф.,Сітніков А.В.,Терлич В.Г.

19 грудня, у День Адвокатури, в органному залі Хмельницької обласної філармонії відбулася урочиста презентація нової монографії “ІСТОРІЯ АДВОКАТУРИ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ”.

Книга виствітлює зародження і діяльність адвокатури на території Хмельниччини починаючи від XIII ст., охоплює усі історичні періоди її функціонування аж до сьогодні.

Авторами книги стали учасники Всеукраїнського проекту “Історія адвокатури України”, який реалізовує Центр досліжень адвокатури і права при Національній асоціації адвокатів України, – Сергій Єсюнін (Хмельницький), Дмитро Ващук (Київ-Кам’янець-Подільський), Антон Гловацький (Тернопіль). Монографія видана за підтримки адвокатів Хмельниччини та Ради адвокатів Хмельницької області, започаткувала нову серію видань НААУ – “Регіональна історія адвокатури”.

Як керівник авторського колективу, висловлюю щиру вдячність авторам за важку і клопітку, майже трирічну, працю в архівах, усім адвокатам Хмельниччини, а також основним нашим натхненникам, без яких цей проект не вдалося б втілити у життя, а саме – Голові Ради адвокатів Хмельницької області – Вагіній Наталії Андріївні та Заступнику Голови Національної асоціації адвокатів України Валентину Гвоздію!

У рамках святкування Дня Адвокатури відбувся святковий концерт «АДВОКАТУРА ЛІТЕРАТУРНА ТА МИСТЕЦЬКА».
Чи не вперше були озвучені поетичні твори українських адвокатів Кирила Трильовського, Теодота Галіпа, Миколи Міхновського, а також у виконанні творчих колективів Хмельницької обласної філармонії прозвучали пісні, авторами яких свого часу були також адвокати, зокрема Анатолій Кос-Анатольський.
Тому щира вдячність за співпрацю колективам Хмельницької обласної філармонії: чоловічому квінтету “Mikst”, фольклорному гурту “Родина”, дуету бандуристок Лесі Король та Олександрі Перець, заслуженим артистам України Наталії Молдован (орган) та Миколі Довгальову, а також ведучій Аллі Короповій.
Це було дуже елегантно, вишукано і достойно!


Рада адвокатів Хмельницької області © 2015.