Рада адвокатів Хмельницької області

Національна асоціація Адвокатів України

Вітаємо!

За поданням Ради адвокатів Хмельницької області за сумлінну і плідну працю спрямовану на захист конституційних прав людини, високий професіоналізм, сприяння розвитку інституту адвокатури та з нагоди професійного свята – Дня юриста нагороджено:

Грамотами Хмельницької обласної державної адміністрації:

 • Терлича Валерія Габоровича
 • Чулкову Наталю Костянтинівну
 • Прядуна Володимира Борисовича

2

Грамотами Хмельницької обласної ради:

 • Кручініну Наталію Станіславівну
 • Полянську Олену Анатоліївну
 • Дудко Лілію Петрівну

3

Грамотами Хмельницької міської Ради:

 • Шкробу Вілена Петровича
 • Галушина Олега Вікторовича
 • Косюк Сніжану Миколаївну
 • Адамчук Людмилу Володимирівну

4

Грамотами Шепетівської міської Ради:

 • Шевчук Ольгу Сергіївну
 • Горлюк Юлію Вікторівну

1

Грамотами Шепетівської районної державної адміністрації:

 • Оліферук Жанну Антонівну
 • Іванова Антона Броніславовича

6

Грамотами Кам’янець-Подільської міської ради:

 • Гав’юка Дмитра Михайловича
 • Перунського Івана Васильовича
 • Семенова Сергія Володимировича

5

Вітаємо колег із нагородами та бажаємо плідної праці, життєвої наснаги та нових здобутків у професійній діяльності!

До уваги адвокатів!

04 жовтня 2021 року відбулась робоча зустріч Голови Ради адвокатів Хмельницької області Наталії Вагіної, Голови Комітету захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності Оксани Барилюк та Начальника ДУ «Хмельницький слідчий ізолятор» підполковника внутрішньої служби Руслана Сухораба.

На даній зустрічі обговорювались проблемні питання забезпечення реалізації прав адвокатів під час відвідування ДУ «Хмельницький слідчий ізолятор», досягнуто домовленостей щодо подальшої взаємодії ДУ «Хмельницький слідчий ізолятор» та органів адвокатського самоврядування Хмельницької області, окреслено шляхи вирішення проблемних питань.
Досягнуто домовленостей щодо забезпечення можливості адвокатам очікувати оформлення дозвільних документів, необхідних для зустрічей з клієнтом, в приміщенні ДУ «Хмельницький слідчий ізолятор», з врахуванням площі приміщення та санітарно-епідемічних вимог, в кількості трьох адвокатів одночасно.

При плануванні відвідування СІЗО радимо адвокатам враховувати об’єктивні фактори, зокрема те, що в кінці кожного місяця та в кінці кварталу збільшується кількість відвідування ДУ «Хмельницький слідчий ізолятор» працівниками правоохоронних органів – слідчими, прокурорами, що в свою чергу призводить до зменшення кількості вільних слідчих кабінетів, у яких відбуваються зустрічі з особами, які утримуються в СІЗО.

Звертаємо увагу на те, що в приміщенні ДУ «Хмельницький слідчий ізолятор» працює буфет, де адвокати, очікуючи побачення з підзахисними, можуть придбати смачну каву та гарячий чай.

У випадку виникнення проблемних питань при відвідуванні ДУ «Хмельницький слідчий ізолятор», для оперативного реагування, ви можете звертатись за телефоном +380974623909 до голови Комітету захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності Оксани Барилюк.
Бажаємо усім плідної професійної діяльності. Стоїмо на захисті ваших прав.

25 вересня 2021 року відбулась Конференція адвокатів Хмельницької області.

В Конференції взяло участь 64 делегати, які представляли адвокатів районів та міст Хмельницької області згідно нового адміністративно-територіального поділу.

Відкрила Конференцію адвокатів Хмельницької області, згідно регламенту, Голова Ради адвокатів регіону Наталія Вагіна, якою були внесені пропозиції по обранню голови та секретаря Конференції. Більшістю голосів делегатів головою Коференції адвокатів області обрано адвоката Місяця А.П., секретарем адвоката Кулабіну М.Ю. До складу мандатної комісії, якою було здійснено перевірку повноважень делегатів Конференції та видано мандати для голосування, увійшли адвокати Надія Якимчук, Сергій Пілінський та Володимир Клюка. До складу лічильної комісії делегатами було обрано адвокатів Шамрая Василя, Возняк Алю, Новікова Миколу.

В ході роботи Конференції адвокатів Хмельницької області були розглянуті всі дванадцять питань порядку денного, зокрема,- розгляд та затвердження звітів Ради адвокатів Хмельницької області, Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури регіону за 2020-2021 (8 місяців) роки. Делегати заслухали звіти представників адвокатів регіону в Раді адвокатів України та Вищій кваліфікаційно-дисциплінарній комісії адвокатури адвокатів Каденко Оксани та Лучковського Валентина.

Конференцією адвокатів регіону було заслухано та затверджено висновки ревізійної комісії адвокатури Хмельницької області за результатами перевірки фінансово-господарської діяльності Ради адвокатів та Кваліфікаційно–дисциплінарної комісії адвокатури Хмельницької області за період з 01.01.2019 по 01.10.2020.

Делегатами Конференції було проявлено професійну активність в питанні висування кандидатур, голосування та обрання членів органів адвокатського самоврядування.

За результатами голосування, більшістю голосів делегатів до складу Ради адвокатів Хмельницької області обрано адвоката Заболотного Антона та Кулабіну Марину.

Високої довіри працювати в Кваліфікаційнїй палаті КДКА Хмельницької області другій термін було надано адвокатам Оксані Барилюк, Сергію Черевику та Олегу Савінському.

До Ревізійної комісії адвокатури Хмельницької області обрано адвокатів: Юрія Чорного, Божену Кохан, Олійника Владислава.
Вітаємо обраних членів адвокатського самоврядування та бажаємо плідної, професійної праці для розвитку та зміцнення адвокатури Хмельницької області.

Під час Конференції Головою ради адвокатів Хмельницької області була відмічена робота Молодіжного комітету Ради адвокатів регіону, спрямована на об’єднання молодих адвокатів області, взаємодію молодих колег, як в сфері підвищення кваліфікації і професійної підтримки, набуття досвіду, так і в сфері спільних культурних інтересів поза професійним життям. Представник Молодіжного комітету Ради адвокатів Хмельницької області Ольга Задорожна, виступаючи перед делегатами Конференції розповіла про напрямки роботи комітету, плани на майбутнє і запросила всіх адвокатів долучатися до заходів, ініціаторами яких є Молодіжний комітет.

Рада адвокатів Хмельницької області висловлює подяку всім делегатам Конференції за виявлену довіру, взаємоповагу та атмосферу дружньої підтримки, вдячність адвокатам, колегам, які проявляють ініціативу, зацікавленість та приймають участь в роботі органів адвокатського самоврядування для розбудови, розвитку, зміцнення та позитивних змін в спільній професійній організації.

До уваги адвокатів!

Рада адвокатів Хмельницької області нагадує:
25 вересня 2021 року о 10:00 годині проводиться Конференція адвокатів
Хмельницької області за адресою: м. Хмельницький, вул. Степана Бандери,
1/1 (бізнес-центр PARUS, конференц-зал)
Реєстрація делегатів Конференції здійснюється з 9:00 год. до 9 год. 50 хв. при пред’явленні свідоцтва
про право на заняття адвокатською діяльністю, а також посвідчення адвоката чи іншого документа, що
посвідчує його особу.


Список делегатів конференції адвокатів Хмельницької області

10 вересня 2021 року о 16:00 годині, в усіх регіонах Хмельницької області проводяться збори адвокатів по обранню делегатів на Конференцію адвокатів Хмельницької області яка скликається 25 вересня 2021 року

Адреси проведення зборів адвокатів:

Регіон Місце  проведення Зборів адвокатів Відповідальна особа від Ради адвокатів
м. Кам`янець-Подільський  м. Кам’янець-Подільський, вул. Пушкіна,44 каб.314 Пілінський Сергій Ігорович

(097) 228 07 43

 

м. Нетішин м. Нетішин, вул. Незалежності, 12А, оф.203 Процик Володимир Васильович

(067) 954 50 68

 

м. Славута м. Славута,

вул. Соборності, 24

Горщар Богдан Анатолійович

(096) 704 04 39

 

м. Старокостянтинів м. Старокостянтинів,

вул. Миру, 7

Якимчук Надія Павлівна

(097) 729 50 43

 

м. Хмельницький м. Хмельницький,

вул. Героїв Майдану, 8 (лекційний зал ХУУП)

Вагіна Наталія Андріївна

(050) 376 12 71

 

м. Шепетівка   м. Шепетівка,

проспект Миру, 46/57

Сташук Марина Олександрівна (067) 756 10 38

 

р-н Кам`янець-Подільський 

(включає ліквідовані райони: Дунаївецький,  Кам’янець-Подільський, Чемеровецький, Ново-Ушицький)

м. Кам’янець-Подільський, вул. Огієнка,12-А,оф.6 Чорноморець Валентин Васильович

(097) 661 39 71

р-н Хмельницький

(включає ліквідовані райони:

Віньковецький, Волочиський, Городоцький, Деражнянський, Красилівський, Летичівський, Старокостянтинівський, Старосинявський, Теофіпольський, Хмельницький, Ярмолинецький)

м. Хмельницький,

вул. Зарічанська, 5/3, оф.801

Заболотний Антон Миколайович  (067)169 98 88
р-н Шепетівський

(включає ліквідовані райони:

Білогірський Ізяславський  Полонський, Славутський, Шепетівський)

м. Шепетівка,

вул. Героїв Небесної сотні, буд. 31 літ.А, оф.8

Костюк Володимир Володимирович

(067)911 59 14

Реєстрація адвокатів здійснюється при пред’явленні свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю, а також посвідчення адвоката чи іншого документа, що посвідчує його особу та закінчується за 10 хвилин до відкриття зборів.

У зборах беруть участь адвокати включені до Єдиного реєстру адвокатів України з адресою робочого місця у відповідному регіоні Хмельницької області згідно списків, які оприлюднюються на офіційних сайтах Національної асоціації адвокатів України та Ради адвокатів Хмельницької області /в розрізі по регіонах/.

25 вересня 2021 року о 10:00 годині проводиться Конференція адвокатів Хмельницької області за адресою: м. Хмельницький, вул. Степана Бандери, 1/1 (Бізнес-центр «PARUS», конфененц-зал)

Реєстрація делегатів Конференції здійснюється з 9:00 год. до 9 год. 50 хв. при пред’явленні свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю, а також посвідчення адвоката чи іншого документа, що посвідчує його особу.

Питання, що вносяться до порядку денного Конференції:
1) Розгляд та затвердження звіту Ради адвокатів Хмельницької області за 2020-2021(8міс.) роки.
2) Розгляд та затвердження звіту Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Хмельницької області за 2020 -2021(8міс.) роки.
3) Розгляд та затвердження звіту представника адвокатів Хмельницької області в Раді адвокатів України за 2020-2021(8міс.) роки.
4) Розгляд та затвердження звіту представника адвокатів Хмельницької області у Вищій кваліфікаційно-дисциплінарній комісії адвокатури за 2020-2021 (8міс.) роки.
5) Розгляд та затвердження висновків № 11,12 від 01.12.2020 перевірки ревізійною комісією адвокатів Хмельницької області фінансово-господарської діяльності Ради адвокатів Хмельницької області за період з 01.01.2019 по 01.10.2020 роки.
6) Розгляд та затвердження висновків № 13,14 від 01.12.2020 перевірки ревізійною комісією адвокатів Хмельницької області фінансово-господарської діяльності Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Хмельницької області за період з 01.01.2019 по 01.10.2020 року.
7) Затвердження кошторису та штатного розкладу Ради адвокатів Хмельницької області на 2022, 2023 роки;
8) Затвердження кошторису та штатного розкладу Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Хмельницької області на 2022, 2023 роки;
9) Обрання членів Ради адвокатів Хмельницької області (2 особи).
10) Обрання членів кваліфікаційної палати Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Хмельницької області (3 особи).
11) Обрання членів Ревізійної комісії адвокатів Хмельницької області (3 особи).
12) Прийняття інших рішень відповідно до Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність».

Рада адвокатів Хмельницької області


Список адвокатів Хмельницької області які приймають участь у зборах по обранню делегатів Конференції (внесених в ЄРАУ станом 12 серпня 2021 року)


Рада адвокатів Хмельницької області © 2015.