Рада адвокатів Хмельницької області

Національна асоціація Адвокатів України

Молодіжний комітет НААУ – «UNBA NextGen» у Хмельницькій області. Об’єднуймося, щоб стати кращими!

2020-09-04-kom-tet_5f

UNBA NextGen – молодіжний комітет Національної асоціаії адвокатів України, який розпочав свою роботу у червні 2018 року. Метою діяльності Комітету є прогресивний і якісний розвиток адвокатури, кар’єрне зростання молодих правозахисників, установлення сучасних стандартів юридичної професії, узаємодопомога поколінь й інтеграція молоді в роботу адвокатського самоврядування.

Розпорядженням Голови НААУ було створено регіональне представництво UNBA NextGen у Хмельницькій області як дорадчого органу Національної асоціації адвокатів України, що діє на постійній основі.

Регіональними представниками UNBANextGen у Хмельницькій області є: адвокат, виконавчий директор ГО «Подільська правова ліга» Анастасія Площинська та адвокат, керуючий партнер АБ «Ольги Задорожної» Ольга Задорожна.

UNBANextGen у Хмельницькій області – це адвокатське співтовариство, спрямоване на створення й підтримку дружнього молодіжного середовища, комунікаційна платформа для навчання, обміну досвідом, професійного спілкування, а також формування спільноти однодумців із метою підвищення кваліфікації правозахисників та утвердження адвокатської діяльності.

Головне завдання роботи Комітету полягає в тому, щоб допомогти молодим правникам, які щойно прийшли у професію, максимально комфортно до неї адаптуватися, успішно й легко започаткувати власну юридичну практику, напрацювати клієнтську базу, брати активну участь у роботі адвокатського самоврядування, відчувати себе частиною професійної організації та знати, куди звернутися за допомогою й порадою старших колег.

Учасниками Комітету є адвокати, які поділяють цінності НААУ та прагнуть бути ефективними лідерами у професійній спільноті, агентами змін у суспільстві.

Наша ціль – об’єднати і підтримати молодих правозахисників. Ми хочемо, щоб нове покоління адвокатів було кращим і знало більше. Наша ідея – краща версія адвокатури, краща версія нас самих.

Молоді адвокати Хмельниччини, якщо Ви активні, амбіційні, маєте власне бачення та ідеї щодо вдосконалення свого покликання, є свідомими та відповідальними лідерами у професії, готові учитися новому, ділитися досвідом, а також розділяєте цілі і цінності Комітету, то ласкаво просимо в Команду.

Долучитися може кожен адвокат або помічник адвоката, унесений до Єдиного реєстру адвокатів України (віком до 40 років) шляхом заповнення електронної анкети за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1giMzq7pZK–mRLMYPyY4roEZPr28zFPkRhptCxAxlow/viewform?fbclid=IwAR3JEVl9Lfe2foReAyIIe0l5BmpPKY1PybIbA8yZotO2pDDsvk9nqCSXTUw&edit_requested=true.

Із питань вступу до Комітету та участі в наших заходах просимо звертатися за телефонами +38(096)7450516, +38(097)5696003. Будемо раді кожному!

І пам’ятаймо – зміни починаються з кожного!

Текст підготовлений регіональними представниками UNBA NextGen у Хмельницькій області: Анастасією Площинською та Ольгою Задорожною.

Фото надано командою координатора комітетів НААУ.

До уваги адвокатів Хмельниччини!

 

Лого сайт
Радою адвокатів Хмельницької області започатковано проведення тренінгів (практикумів) для адвокатів Хмельницької області з питань правил адвокатської естики та стандартів адвокатської діяльності.
Дані тренінги заплановані, як постійно діючі заходи при Раді адвокатів регіону.


Розклад проведення заходів на 2020 рік.

До уваги адвокатів!

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області запрошує фахівця на посаду начальника відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів.

Завдання та обов’язки:

здійснення моніторингу дотримання адвокатами стандартів якості надання безоплатної правової допомоги; забезпечення організації підвищення кваліфікації адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, та працівників підпорядкованих місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги; узагальнення, аналіз та поширення кращих практик адвокатської діяльності та прикладів успішного захисту; аналіз рівня задоволеності суб’єктів права на безоплатну вторинну правову допомогу якістю надання такої допомоги та інші.

Вимоги до претендентів:

· вища юридична освіта не нижче другого (магістерського) рівня;
· право на заняття адвокатською діяльністю та стаж активної адвокатської діяльності не менше трьох років;
· протягом трьох останніх років не притягувалася як адвокат до дисциплінарної відповідальності;
· не входить до складу дисциплінарної палати кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури або комісії з оцінювання якості, повноти та своєчасності надання адвокатами безоплатної правової допомоги.

Резюме надсилайте на електрону пошту org.khmelnytskyi@legalaid.gov.ua. Претендентів також чекаємо за адресою: вул. Свободи, 70, офіс 222, м. Хмельницький, 29000; тел. 720-169. З собою мати резюме.

Шановні колеги!

2020-06-01-konkurs_5ed555c3f27b4

Національна асоціація адвокатів України за ініціативою Комітету з питань взаємодії з громадянським суспільством проводить Всеукраїнський конкурс правничої допомоги Pro bono.
Конкурс проводиться у співпраці з Благодійною організацією «Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги».


Докладніше

До уваги адвокатів!

Оголошенно відбір серед адвокатів, включених до Реєстру адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, для навчання та подальшої участі у пілотному проєкті «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину».
Рада адвокатів Хмельницької області © 2015.