Кому ще з слідчих суддів дружні стосунки заважають прийняти законне рішення з процесуального питання?!
21 грудня 2015 року суддєю Баєвим С.О. задоволено заяву слідчого судді Хмельницького міськрайонного суду Данькової С.О. про самовідвід у справі за заявою адвоката Романюка В.М.
Згідно авторозподілу судових справ, розглядати надалі заяву адвоката Романюка В.М. буде суддя Місінкевич А.Л.. Про дату та час слухання буде повідомлено додатково.
Нагадуємо, що адвокатом Романюком В.М. оскаржується не внесення прокурором до ЄРДР відомостей про вчинення кримінального правопорушення , передбаченого ст. 397 КК України ( Перешкоджання здійсненню адвокатської діяльності)