Національна асоціація Адвокатів України

До уваги делегатів Конференції адвокатів Хмельницької області!

19 грудня 2015 року об 11:00 годині за адресою: м. Хмельницький, вул. Курчатова, 17 (конференц-зала готельного комплексу «Любе») відбудеться Конференція адвокатів Хмельницької області.

Реєстрація делегатів Конференції починається з 10:00 год. до 10 год. 50 хв. при пред’явленні свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю, а також посвідчення адвоката чи іншого документа, що посвідчує його особу.

Питання, що вносяться до порядку денного Конференції:

  • Розгляд та затвердження звітів Ради адвокатів Хмельницької області, Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Хмельницької області, представників адвокатів Хмельницької області в РАУ та у ВКДКА за 2015 рік.
  • Розгляд та затвердження висновків ревізійної комісії адвокатів Хмельницької області за результатами перевірки фінансово-господарської діяльності Ради адвокатів та Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Хмельницької області за період з 1 листопада 2014 року по 30 листопада 2015 року.
  • Затвердження кошторисів та штатних розкладів Ради адвокатів та Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Хмельницької області на 2016 рік.
  • Обрання члена Ради адвокатів Хмельницької області та членів ревізійної комісії адвокатів Хмельницької області.

Рада адвокатів Хмельницької області


Список делегатів Конференції адвокатів Хмельницької області, яка проводиться 19.12.2015р.


Рада адвокатів Хмельницької області © 2015.