Національна асоціація Адвокатів України

09 червня 2018 року відбулась Конференція адвокатів Хмельницької області.

До початку роботи Конференції, в урочистій обстановці перед Радою адвокатів Хмельницької області та делегатами Конференції склали Присягу адвоката України, та отримали свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю ті, хто поповнить ряди сучасної адвокатури.
11 копия
Делегатами Конференції одностайно було обрано головуючого-адвоката Місяця А.П. та секретаря Конференції -адвоката Адамчук Л.В.

За результатами роботи Конференції, згідно порядку денного,було затверджено звіти, проекти кошторисів та штатні розклади Ради адвокатів  та КДКА Хмельницької області, звіти представників адвокатів Хмельницької області у РАУ та ВКДКА,-адвокатів Каденко О.О. та Місяця А.П., звіт ревізійної комісії адвокатури Хмельницької області.

Делагатами Конференції було висловлено довіру та переобрано на новий термін Головою Ради адвокатів Хмельницької області- адвоката Вагіну Н.А., членів Ради-адвокатів Сітнікова А.В., Возняк А.Г., Кручініну Н.С., Клюку В.Ф.
Представником адвокатів Хмельницької області у ВКДКА обрано адвоката Лучковського В.В.
До складу кваліфікаційної палати КДКА Хмельницької області обрано адвоката Хмелевську Н.В., а членів КДКА,строк повноважень яких закінчився, Вагіна Д.С., Дем’янову О.В., Тарадай О.Т. переобрано на новий термін.

Конференція адвокатів Хмельницької області 2018 року запам’ятається найбільшою кількістю присутніх делегатів,- активних,небайдужих, тих, хто ставив запитання керівникам органів адвокатського самоврядування, хто вносив пропозиції та приймав участь у обговоренні. Запам’ятається радістю зустрічі з колегами, невимушенним спілкуванням та часом, проведеним у колі тих, кому небайдужа адвокатура.
Рада адвокатів Хмельницької області висловлює подяку всім делегатам за довіру, думки,питання,пропозиції,роботу та участь у Конференції.


Рада адвокатів Хмельницької області © 2015.