Національна асоціація Адвокатів України

Шановні колеги! Інформація від наших партнерів.

CECL_bg

Програми для українських адвокатів в Страсбурзі, Римі
та Нью-Йорку

  • Семінар “Успішне звернення до Європейського Суду з прав людини: від теорії до практики” у співпраці з Радою Європи. Проект акредитований Національною асоціацією адвокатів України (див. додаток). Дати: 18-22 вересня 2017. Місце проведення: Рада Європи, Страсбург. Робоча мова: українська. Вартість навчання: 760 євро.

Детальніше


  • 50-годинний курс «Медіація в Італії». Для українських адвокатів пропонується унікальна можливість отримати національний диплом сертифікованого медіатора в Італії і бути внесеним у відкритий реєстр медіаторів на національному сайті Італії www.mediazione.giustizia.it. Дати: 6-10 листопада 2017. Місце проведення: Рим. Робоча мова: російська (синхронний переклад з італійської). Вартість: 2750 євро.

Програма семінару

Детальніше


  • Семінар «Міграційне право США. Комерційне право США. Сімейне право США. Робочі зустрічі з американськими адвокатами. Відвідування вечірнього слухання в кримінальному Суді Манхеттену». Дати: 21-23 лютого 2018. Місце занять: New York City Bar Association (Адвокатська Палата м. Нью-Йорк). Вартість навчання 1190 євро. Робоча мова: російська. Всі учасники отримують запрошення для оформлення американської візи.

Програма семінару

Детальніше


Звертаємо Вашу увагу, що:

  • У вартість реєстраційного збору не входить проживання, переліт, харчування, візовий збір та ін. особисті витрати учасників.
  • Детальна інформація на сайті: www.cecj.ru
  • З питань участі в програмах звертайтеся: e-mail: info@cecj.fr та тел. +33788007559 (Viber, WhatsApp)


Рада адвокатів Хмельницької області © 2015.