Національна асоціація Адвокатів України

До уваги адвокатів, фахівців з права, до всіх представників юридичної професії!

права людини

10 грудня відзначається Міжнародний день захисту прав людини (Human Rights Day) в пам’ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН 1948 році Загальної декларації прав людини. В нашому місті відбулась низка заходів, присвячених проблемам захисту прав людини:
08 грудня 2016 року відбувся Круглий стіл на тему «Права людини в Україні: сучасний стан розвитку», організаторами якого виступили- Хмельницький університет управління та права, Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області, Регіональний центр з надання безоплатної правової допомоги у Хмельницькій області та Рада адвокатів Хмельницької області. Учасники круглого столу обговорили стан дотримання прав людини в Україні та проблемні питання, які виникають при реалізації права на правову допомогу, права на захист в судовому процесі та доступу до правосуддя, розглянули ряд пропозицій щодо усунення порушень прав на справедливий судовий розгляд в контексті ст. 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод.

Також у цей день пройшов семінар – практикум на тему «Правові підстави утримання засудженних (ув’язнених) у СІЗО та УВП у відповідності до міжнародних договорів та європейських стандартів» на базі Хмельницького училища підвищення кваліфікації та перепідготовки персоналу персоналу ДКВС України, участь у якому взяв адвокат Семенов С.В., в якості доповідача та представника адвокатської спільноти.

Міжнародний день захисту прав людини – це той день, серед інших 365, який має не тільки відзначатись, а й втілюватись у професійне життя своєю ідеєю, покликанням.
Рада адвокатів Хмельницької області звертається до адвокатів, фахівців з права, до всіх представників юридичної професії з пропозицією започаткувати безкоштовне надання фахової правової допомоги та консультацій з правових питань щороку в цей день, долучитися до роботи в органах адвокатського самоврядування для надання населенню безкоштовних консультацій з правових питань, роз’яснень щодо захисту прав людини та поширення правових знань.
Захист прав людини, взаємодопомога і підтримка,- день за днем, рік у рік, має стати традицією, яку ми створимо своїми руками, своїми знаннями та професійними вчинками.


Рада адвокатів Хмельницької області © 2015.