Національна асоціація Адвокатів України

Запрошуємо Вас взяти участь у форумі – «Медіація і право», який відбудеться 03.06.2016 року у м. Одесі.

Даний Форум проводиться Українською академією медіації за участю Ради адвокатів Одеської області та за підтримки Німецького фонду міжнародного правового співробітництва IRZ.  Щорічний форум «Медіація і право» присвячений обговоренню питань у сфері альтернативного вирішення спорів за допомогою медіації з безпосереднім залученням фахівців у галузі права (суддів, адвокатів, нотаріусів, юристів та науковців).

Мета форуму – створення платформи для отримання та поглиблення знань про позасудове вирішення конфліктів за допомогою медіації (переговорів), про розвиток медіації в Україні і у європейських державах та її застосування на практиці (особливості роботи адвоката-медіатора, судова медіація: досудове врегулювання спору суддею або ініціювання\рекомендація суддею процедури медіації, медіація під час судового провадження, медіація у різних сферах правовідносин та інші питання ), а також для обміну досвідом між юристами, що практикують медіацію.

Теми, які будуть висвітлені на форумі: Юстиція і медіація – справа довіри. Як функціонує модель судової медіації? Суддя – медіатор. Медіація/переговори у кримінальному проваджені. Угода про примирення між потерпілим та правопорушником, підозрюваним, обвинуваченим (відшкодування шкоди/компенсація). Медіація у сфері цивільних правовідносинах. Collaborative law та медіація – протилежне та спільне. Переваги для сторін та адвокатів. Сучасний розвиток медіації в Україні та інш.

Доповідачами виступлять  європейські та українські експерти у галузі права та медіації.

 

Дата проведення: 03 червня 2016 року.
Час проведення:   09:00 – 16:00.
Реєстрація:             09:00 – 09:30.
Місце проведення:  конференц-зал готелю “GAGARINN”, м. Одеса, вул. Гагарінське плато, 5Б

Благодійний внесок за участь у форумі до 23.05.2016року – 500 грн., після 23.05.2016 року – 600грн.
Всі учасники форму отримують сертифікати.

Будемо раді бачити Вас серед учасників заходу!

Зареєструватися можна, заповнивши заявку на сайті Української академії медіації  www.mediation-ukraine.com.ua  або надіслати листа на пошту info@mediation-ukraine.com.ua

За детальною інформацією звертатись:
Контактна особа – Анна Головач: тел. (048)722-01-82
моб. (063)119-54-90

 


Попередня программаРада адвокатів Хмельницької області © 2015.