Національна асоціація Адвокатів України

В єдності наша сила!

Увага!

13 квітня 2016 року на нашого колегу-адвоката Сітнікова Андрія Володимировича було скоєно фізичний напад двома невідомими особами. У своєму повідомленні в ФБ адвокат зазначає, що пов’язує вчинення нападу із своє професійною діяльністю по захисту і представництву інтересів громадян  у справі з приводу  незаконної забудови по вул.. по Гарнізонній 8/1 у м. Хмельницькому. Адвокат Сітніков А.В. звернувся до поліції, відомості про вчинення злочину станом на 14.04.2016 року внесено до ЄРДР.

На сьогоднішній день даний випадок це кричуще і безумовне створення загрози життю та здоров’ю адвоката, посягання на безпеку професійної діяльності, порушення прав адвоката  та гарантій адвокатської діяльності.

Шановні колеги, наша адвокатська спільнота не повинна стоять осторонь в таких ситуаціях. Ми маємо проявити професійну єдність, підтримку колеги, визначити чітку, принципову позицію по притягненню до відповідальності замовників та виконавців злочинного нападу, про недопустимість порушення гарантій адвокатської діяльності, надати всебічну підтримку та допомогу колезі. Рада адвокатів Хмельницької області докладе максимум зусиль спрямованих на  проведення ефективного розслідування, встановлення винних осіб та притягнення їх до відповідальності.


Рада адвокатів Хмельницької області © 2015.