27 лютого 2016 року відбувся семінар з підвищення кваліфікації для адвокатів Хмельницької та Тернопільської області.
Даний захід викликав зацікавленість і у наших колег -адвокатів із інших міст України- Рівного, Вінниці, Черкас, Івано-Франківська, Київа, які його відвідали. Загалом у семінари прийняли участь більше 300 адвокатів.
Семінар був присвячений найбільш актуальним питанням тлумачення та застосування українського законодавства, адвокатської етики тощо, але найбільшу зацікавленість викликали доповіді Юровської Г.В., судді судової палати у цивільних справах Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ та Дроздова О.М. – нашого колеги, Голови ВКДКА України.
Рада адвокатів Хмельницької області дякує всім адвокатам за виявлений інтерес до запропонованого семінару та сподіваємось, що наступні заходи будуть не менш пізнавальними ті цікавими.