Національна асоціація Адвокатів України

Тренінг «Особливості здійснення захисту інтересів неповнолітніх у кримінальному судочинстві України»

Організатори тренінгу – Хмельницьке обласне громадське об’єднання адвокатів «Агенція захисту» та Рада адвокатів Хмельницької області за сприянням Відділу преси, освіти та культури  Посольства США в Україні.

 Метою проведення даного тренінгу є  підвищення якості захисту прав та інтересів неповнолітніх у кримінальному судочинстві, здобуття практичних навичок  щодо роботи з неповнолітніми, аналіз механізмів захисту неповнолітніх в ході кримінального переслідування. Оскільки неповнолітні є найбільш уразливими та чутливими учасниками кримінального процесу, робота з їх захистом потребує  знання специфіки цієї групи, міжнародних стандартів та окремих вимог національного законодавства.

Програма навчання розрахована на 4 тренінги, які будуть відбуватися кожні 2 тижні протягом повного робочого дня, починаючі з 25 липня. Перша половина дня складатиметеся  з вивчення  правових аспектів захисту неповнолітніх, друга частина – присвячена психологічним аспектам роботи з неповнолітніми. Крім тренерів у сфері права, до участі у тренінгу залучений психолог-психотерапевт (груповий аналітик, член Асоціації психотерапевтів та психоаналітиків України, голова правління та засновник Хмельницького об’єднання психологів та психотерапевтів).

            Участь у тренінгу є безкоштовною. На протязі тренінгу для учасників передбачені обідня перерва та 2 кави-брейк.  

Для реєстрації участі у тренінгу просимо Вас надіслати свою анкету до 22 липня 2014 р. (включно), на електронну адресу керівника проекту – Сівак Тетяни Олександрівни sivak@nxt.ru або за тел. 097-869-50-03, 063-422-16-20. Кількість учасників обмежена!

У разі виникнення питань щодо тренінгу Ви можете звернутись до Сівак Т.О. за вищезазначеними телефонами. 

Анкета учасника тренінгу (завантажити)

Програма тренінгу (завантажити)


Рада адвокатів Хмельницької області © 2015.