Терлич Валерій Габорович
Народився 23 липня 1963 року
- В 1987 році закінчив судово-прокурорський факультет Харківського юридичного інституту з відзнакою і був направлений на роботу до Хмельницької обласної колегії адвокатів.
- З серпня 1987 р. працюючи адвокатом займаюсь адвокатською практикою, спочатку в Хмельницькій обласній колегії адвокатів, Хмельницька міська юридична консультація, а з 1993 р. приватний адвокат адвокатського бюро “Терлич і Новиков”. Спеціалізація: цивільне, господарське, сімейне, кримінальне право.
- З дня заснування Спілки адвокатів України є її активним членом, а з 1998 року очолюю Хмельницьке обласне відділення Спілки адвокатів України.
- З 1998 р. неодноразово обирався членом атестаційної палати кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Хмельницької області.
- Був членом Правління та Ради Спілки адвокатів України.
- Тривалий час займався правовою освітою населення, автор та ведучий місцевої телевізійної програми “Маю право” на телерадіокомпанії Поділля-Центр.
- 14.11.2000 р. нагороджений дипломом Спілки адвокатів України, на відзнаку особистого внеску в діяльність по створенню, становленню і розвитку Спілки адвокатів України, активну участь в демократичному реформуванні адвокатури.
- У 2001 р. пройшов місячне стажування за програмою «Корпоративне право» (США, Делаверський університет).
- 08.10.2003 р. нагороджений грамотою та цінним подарунком Хмельницької обласної Ради за сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у справу становлення правової держави.
- 18.11.2006 р. з’їздом Спілки адвокатів України обраний віце-президентом Спілки адвокатів України.
- Входив Громадської ради при УМВС України в Хмельницькій області, ініціатор створення у м. Хмельницькому адвокатського клубу, неодноразово обирався делегатом з’їздів адвокатів України та з’їздів Спілки Адвокатів України.
- За активну громадську діяльність та професійну майстерність неодноразово нагороджувалася почесними грамотами та дипломами САУ, Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури України при КМУ, Хмельницької обласної ради.
- За вагомий особистий внесок у реалізацію державної правової політики, зміцнення законності та правопорядку, високий професіоналізм у захисті конституційних прав і свобод громадян указом Президента України від 04,10,2007 р. присвоєно почесне звання “ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ”
- В даний час очолює адвокатське бюро «Терлича», в якому працюють ще двоє адвокатів.
Домашня адреса:
29013, м. Хмельницький, вул. Прибузька, 2 кв. 13
тел. (0382) 65-38-02
Робоча адреса:
29013, м. Хмельницький, вул. Проскурівського підпілля, 71/1 к.11,
Тел./факс 0382-65-03-93
моб 063-2-807-207, 067-381-19-20, 050-339-06-14