Національна асоціація Адвокатів України

Турнір з футболу

Шановні колеги!

 Рада адвокатів Хмельницької області, з метою пропаганди здорового способу життя та зміцнення позитивного іміджу адвокатури в травні 2015 року, вже в друге виступить організатором проведення турніру з міні-футболу серед юристів Хмельницької області «Юристи за мир».

Успішне проведення даного заходу у 2014 році, а саме: безкомпромісна боротьба команд, позитивна атмосфера та гарний настрій усіх присутніх на турнірі, дозволяє говорити про турнір «Юристи за мир» як про започатковану славну традицію, яка заслуговує нашої з вами уваги та участі.

 Звертаємось до адвокатів та їх помічників, які грають у футбол і мають бажання тренуватися та увійти у склад футбольної команди адвокатів Хмельницької області.

Просимо вас повідомити Раду адвокатів Хмельницької області про намір прийняти участь у створенні конкурентоспроможної команди та залишити контактні дані за телефоном: (0382) 63-00-60, моб.: (067) 381 4202 або на електрону адресу: km-rada@ukr.net

Найближчим часом вас буде повідомлено про час та місце першого тренування.

 Крім того, просимо усіх, кому відомі наші колеги адвокати, які вправно володіють м’ячем, повідомити їх про можливість взяти участь в турнірі та допомогти команді гідно виступити.

 Запрошуємо усіх адвокатів Хмельницької області долучитися до захисту честі та зміцненню авторитету адвокатури регіону не лише на правовому, а й на футбольному полі.

 

З повагою, оргкомітет турніру.


Рада адвокатів Хмельницької області © 2015.