Національна асоціація Адвокатів України

.

Радою адвокатів Хмельницької області розроблений проект Меморандуму про співпрацю з Апеляційним судом Хмельницької області та  територіальним управлінням Державної судової адміністрації України в Хмельницькій області, метою якого є консолідація зусиль, спрямованих на створення сприятливих умов здійснення адвокатської діяльності адвокатами Хмельницької області, забезпечення комфортних, безпечних та гідних умов праці адвокатів у суді, налагодження професійних зв’язків між органами судової влади та адвокатурою Хмельниччини.

Даний Меморандум є відкритим для приєднання для усіх судів Хмельницької області,громадських та інших установ,організацій.

Шановні колеги, просимо всіх адвокатів Хмельниччини долучитись до процесу обговорення пріоритетних напрямків співпраці, визначення нагальних потреб адвокатів під час роботи  у суді  та інших питань, які , на вашу думку, мають знайти своє відображення в Меморандумі.

Ваші думки, пропозиції, побажання або зауваження прохання залишати в рубриці «Обговорення» на сайті Ради адвокатів Хмельницької області.

Проект Меморандуму (завантажити)


Рада адвокатів Хмельницької області © 2015.