Національна асоціація Адвокатів України

Оголошення про проведення Конференції адвокатів Хмельницької області

Опубліковано: 30.10.2014 року

Оголошення

про проведення Конференції адвокатів Хмельницької області

Конференція адвокатів  Хмельницької області проводиться 15 листопада 2014 року в 11:00  годин  за адресою: м. Хмельницький, вул.  Героїв Майдану, 8, перший лекційний зал ХУУП.

 

Початок реєстрації делегатів  Конференції о 10:00 годині, закінчення реєстрації о 10 годині  50 хвилин.

 

Реєстрація делегатів Конференції здійснюється при пред’явленні свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю, а також посвідчення адвоката чи іншого документа, що посвідчує його особу.

 

Порядок денний Конференції:

1)   Обрання делегатів ІІІ З’їзду адвокатів України.

2)   Розгляд та затвердження звітів Ради адвокатів Хмельницької області, Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Хмельницької області,  представників  адвокатів Хмельницької області в Раді адвокатів України та Вищій кваліфікаційно-дисциплінарній комісії адвокатури України за 2014 рік.

3)   Розгляд та затвердження висновків  ревізійної комісії адвокатів Хмельницької області за результатами перевірок фінансово-господарської діяльності Ради адвокатів Хмельницької області за період з 19 грудня 2013року по 1 листопада 2014 року та Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Хмельницької області за період з 20 вересня 2013 року по 1 листопада 2014 року.

4)   Затвердження кошторисів та штатних розкладів Ради адвокатів Хмельницької області і Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Хмельницької області на 2015рік.

5)   Про дострокове відкликання Бубляса В.К. з посади члена кваліфікаційної палати  КДКА Хмельницької області.

Списки делегатів Конференції адвокатів Хмельницької області (переглянути)

 

                                                                                                      Рада адвокатів Хмельницької області


Рада адвокатів Хмельницької області © 2015.