Національна асоціація Адвокатів України

Оголошення

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області запрошує фахівця на посаду начальника/заступника начальника відділу організації надання та забезпечення якості правової допомоги, підвищення кваліфікації її надавачів.
Завдання та обов’язки:
здійснення моніторингу дотримання адвокатами стандартів якості надання безоплатної правової допомоги; забезпечення організації підвищення кваліфікації адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, та працівників підпорядкованих місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги; узагальнення, аналіз та поширення кращих практик адвокатської діяльності та прикладів успішного захисту; аналіз рівня задоволеності суб’єктів права на безоплатну вторинну правову допомогу якістю надання такої допомоги та інші.
Вимоги до претендентів:

  • вища юридична освіта не нижче другого (магістерського) рівня;
  • право на заняття адвокатською діяльністю та стаж активної адвокатської діяльності не менше трьох років;
  • протягом трьох останніх років не притягувався як адвокат до дисциплінарної відповідальності;
  • не входить до складу дисциплінарної палати кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури або комісії з оцінювання якості, повноти та своєчасності надання адвокатами безоплатної правової допомоги;
  • не залучений до надання безоплатної вторинної правової допомоги за контрактом (договором) з центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Резюме надсилайте на електрону пошту org.khmelnytskyi@legalaid.km.ua.

Претендентів також чекаємо за адресою: вул. Свободи, 70, офіс 222, м. Хмельницький, 29000; тел. 720-169. З собою мати резюме.


Рада адвокатів Хмельницької області © 2015.