Національна асоціація Адвокатів України

Шановні колеги!

Запрошення членів ради адвокатів на безкоштовний курс «U.S. Migration Laws and Policy Toward Ukrainian Refugees (Prof. Bill Hing)» та «Legal Writing & Legal Analysis (Prof. Cecily Baskir)» з адвокатами і професорами права світового рівня з США

Пані та панове,

від імені Центру американських студій ми щиро запрошуємо адвокатів, юристів та юристів-інтернів вашої Ради адвокатів взяти участь у безкоштовному курсі «U.S. Migration Laws and Policy Toward Ukrainian Refugees (Prof. Bill Hing)» і практичних курсах «Secured Transactions (Prof. Valery Loumber)» та «Legal Writing & Legal Analysis (Prof. Cecily Baskir)», які проводять відомі адвокати і професори права світового рівня з США.

Навчання проходить у зручному форматі вихідного дня на платформі Zoom.

1. Безкоштовний 90-хвилинний вебінар з адвокатом та професором права з США Біллом Хінгом на тему “U.S. Migration Laws and Policy Toward Ukrainian Refugees (After the Russian Invasion of Ukraine)”, (четвер, 8 грудня, 19:30-21:00)

Мета вебінару: розглянути реакцію Сполучених Штатів на біженців з України, включаючи гуманітарне умовно-дострокове звільнення, статус біженця, розгляд запитів на притулок, тимчасовий захищений статус тощо.

Інструктор: Білл Онг Хінг є професором права та міграційних досліджень в Університеті Сан-Франциско, а також почесним професором права та азіатсько-американських досліджень Каліфорнійського університету в Девісі.

Хінг заснував Центр правових ресурсів іммігрантів у Сан-Франциско в 1979 році та керує Клінікою захисту імміграції та депортації США. Він викладає імміграційне право і політику та міграційні дослідження. З 1974 року він працював імміграційним юристом, і протягом усієї своєї кар’єри професор Хінг прагнув до соціальної справедливості, поєднуючи громадську роботу, судові процеси та стипендійні програми.

Реєстрація на вебінар за посиланням: https://forms.gle/Pkwwt3JSrXZqLjrd7.

Кінцевий термін реєстрації: 2 грудня 2022 року (опівніч)

Посилання на повний опис вебінару у Facebook: https://fb.me/e/21rJOids4

2. Інтенсивний, сертифікований курс вихідного дня з професором права з США – Сесілі Баскір (випускниця Єльського, Прінстонського та Джорджтаунського університетів) під назвою “Legal Writing and Legal Analysis Made Painless” (п’ятниця (9 грудня) 18.00 – субота (10 грудня) 19.30. за київським часом).

Мета курсу: ви оволодієте мистецтвом написання складних юридичних документів, починаючи від аналізу законодавства та переконливого представлення фактів вашої справи, закінчуючи структуруванням своєї правової аргументації дієвим та ефективним способом.

Інструктор: Сесілі Баскір – досвідчений юрист і професор права. Вона отримала ступінь Прінстонського університету (A.B., 1996), Єльської юридичної школи (J.D., 2002) і Юридичного центру Джорджтаунського університету (LL.M., 2009). Вона є власником і керуючим адвокатом в юридичній фірмі Cecily E. Baskir, LLC і колишнім мером міста Чеві Чейз у Меріленді (2017-2021). Вона має багаторічний досвід представництва інтересів клієнтів у штаті Меріленд, у тому числі на рівні апеляції.

Дедлайн ранньої реєстрації: 3 грудня 2022 року

Вартість участі зі знижкою: 3399 грн (замість 3999 грн).

Офіційна пропозиція курсу: https://drive.google.com/file/d/1J8bCMdwSjVFNHkdFL2T5jk2J0QoUkRzs/view?usp=sharing

 

У разі виникнення проблем з реєстрацією, просимо членів Ради  звертатися до нас за електронною поштою: kurii@cfasofficial.com.

Будемо надзвичайно вдячні, якщо Ви передасте цю інформацію членам Ради.


ДетальнішеРада адвокатів Хмельницької області © 2015.