Національна асоціація Адвокатів України

ФРОНТ ДОБРИХ СПРАВ

86

З початку вторгнення військ РФ на територію України адвокати Хмельниччини демонструють неабияку згуртованість, патріотизм та жагу до перемоги над ворогом. Жодної байдужої людини немає! Ніхто не стоїть осторонь. Кожен робить свій «тихий» вклад у спільну ПЕРЕМОГУ!

Адвокати активно долучаються до лав Збройних Сил України й територіальної оборони. 

Чимало зроблено для збору екіпірування та амуніції захисників та захисниць нашої держави. 

28.02.2022 органи адвокатського самоврядування Хмельницької області перерахували  на підтримку ЗСУ 260 000 гривень. Також ухвалено рішення про спрямування на підтримку ЗСУ 100% коштів передбачених кошторисом РАХмО на  виплату винагороди голові, заступнику голови, секретарю ради адвокатів регіону та 50% коштів заробітної плати адміністратора ЄРАУ упродовж дії в Україні воєнного стану.    Крім того, на потреби оборони надходить матеріальна допомога від адвокатів області в індивідуальному порядку.

Рада адвокатів Хмельницької області організовувала навчання з надання невідкладної медичної допомоги в умовах війни, навчання з користування вогнепальною зброєю та боєприпасами,   здійснила ряд заходів з надання робочих місць колегам з інших регіонів України, що вимушено переселились, з перерозподілу справ мобілізованих адвокатів Хмельниччини. За допомогою координаційних дій з адвокатами – представниками іноземних адвокатур, вдалось допомогти із розселенням і працевлаштуванням наших жінок з дітьми за кордоном.

Адвокати роблять величезну кількість, на перший погляд, непомітних, але таких важливих, справ: поселяють людей, які тікають від обстрілів, готують їжу, плетуть маскувальні сітки, чергують в місцях притулку ВПО, організовують збір гуманітарної допомоги, а також перевезення такої із-за кордону.

Наші правники купують лікарські засоби та медичне обладнання для спасіння поранених бійців. 

Ведеться активна інформаційна війна, яка не обходиться без нашої фахової правової допомоги. Допомагаємо збирати докази воєнних злочинів РФ. Щоденно надається правова допомога Хмельницькій обласній військово-цивільній адміністрації. 

Перелік добрих справ можна продовжувати довго… 

Хочеться висловити слова щирої вдячності кожному з вас!!! 

Адвокати,  ви показуєте гідний приклад згуртованості для досягнення спільної мети – захисту, збереження та розбудови сильної суверенної демократичної держави – НАШОЇ УКРАЇНИ! 

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!  СЛАВА УКРАЇНІ!!!


Рада адвокатів Хмельницької області © 2015.