Національна асоціація Адвокатів України

Запрошуємо талановитих адвокатів взяти участь у Першому всеукраїнському конкурсі прози «Особистий погляд» й поділитися з адвокатською спільнотою своїм талантом!

ПЕРО

НААУ за ініціативою Комітету з гуманітарних питань і творчих ініціатив у співпраці з Центром досліджень адвокатури і права проводить Перший всеукраїнський конкурс прози «Qсобистий погляд».

У Конхурсі можуть взяти участь українські адвокати й адвокати іноземних держав, які відповідно до Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» мають право на заняття адвокатською діяльністю в Україні.

Етапи Конкурсу: 1) відбір заявок на участь (15 березня 2021 роху — 15 травня 2021 року); 2) оцінка поданих заявок (15 травня 2021 роху — 15 червня 2021 роху}; 3} нагородження переможців ( 15 червня 2021 роху — 30 червня 2021 року).

Щоб узяти участь у Конкурсі, необхідно до 15 травня 2021 року заповнити заявку та надіслати її разом із творами на електронну пошту оргкомітету Конкурсу advokatskalira@gmail.com

З деталями про Конкурс можна ознайомитись у Положенні про проведення Першого всеукраїнського конкурсу прози «Особистий погляд», ССИЛКА В ЯКОМУ МАЄ ВІДКРИВАТИСЯ ПОЛОЖЕННЯ ПРО КОНКУРС, а також за посиланням: Положення про проведення Першого всеукраїнського конкурсу прози «Особистий погляд».


Рада адвокатів Хмельницької області © 2015.