Національна асоціація Адвокатів України

Шановні колеги!

30 листопада 2020 року о 16.00 розпочнеться другий захід у рамках національної дискусії «Доступ до правосуддя: реалії та перспективи».

Співорганізаторами такого діалогу між професійними спільнотами є Національна асоціація адвокатів України та Вища рада правосуддя. Учасниками дискусії стануть представники органів адвокатського самоврядування, суддівського врядування, голови Комітетів НААУ, члени провідних професійних громадських організацій і асоціацій, народні депутати, міжнародні експерти. Захід відкриють Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова та заступник Голови Вищої ради правосуддя Олексій Маловацький.

Під час другої дискусії планується обговорити стратегічні питання реалізації судової реформи, роль професійних спільнот у розробці законодавства про судоустрій та адвокатуру, конституційні аспекти участі міжнародних експертів у формуванні органів суддівського врядування.

Захід відбудеться у змішаному форматі: онлайн та офлайн.

Перегляд заходу доступний у Zoom https://us02web.zoom.us/j/82522769414

Адвокати можуть отримати за участь у дискусії 2 залікові бали. Для цього потрібно зареєструватися на сайті Центру акредитації і сертифікації НААУ.


Рада адвокатів Хмельницької області © 2015.