Національна асоціація Адвокатів України

19 грудня, у День Адвокатури, в органному залі Хмельницької обласної філармонії відбулася урочиста презентація нової монографії “ІСТОРІЯ АДВОКАТУРИ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ”.

Книга виствітлює зародження і діяльність адвокатури на території Хмельниччини починаючи від XIII ст., охоплює усі історичні періоди її функціонування аж до сьогодні.

Авторами книги стали учасники Всеукраїнського проекту “Історія адвокатури України”, який реалізовує Центр досліжень адвокатури і права при Національній асоціації адвокатів України, – Сергій Єсюнін (Хмельницький), Дмитро Ващук (Київ-Кам’янець-Подільський), Антон Гловацький (Тернопіль). Монографія видана за підтримки адвокатів Хмельниччини та Ради адвокатів Хмельницької області, започаткувала нову серію видань НААУ – “Регіональна історія адвокатури”.

Як керівник авторського колективу, висловлюю щиру вдячність авторам за важку і клопітку, майже трирічну, працю в архівах, усім адвокатам Хмельниччини, а також основним нашим натхненникам, без яких цей проект не вдалося б втілити у життя, а саме – Голові Ради адвокатів Хмельницької області – Вагіній Наталії Андріївні та Заступнику Голови Національної асоціації адвокатів України Валентину Гвоздію!

У рамках святкування Дня Адвокатури відбувся святковий концерт «АДВОКАТУРА ЛІТЕРАТУРНА ТА МИСТЕЦЬКА».
Чи не вперше були озвучені поетичні твори українських адвокатів Кирила Трильовського, Теодота Галіпа, Миколи Міхновського, а також у виконанні творчих колективів Хмельницької обласної філармонії прозвучали пісні, авторами яких свого часу були також адвокати, зокрема Анатолій Кос-Анатольський.
Тому щира вдячність за співпрацю колективам Хмельницької обласної філармонії: чоловічому квінтету “Mikst”, фольклорному гурту “Родина”, дуету бандуристок Лесі Король та Олександрі Перець, заслуженим артистам України Наталії Молдован (орган) та Миколі Довгальову, а також ведучій Аллі Короповій.
Це було дуже елегантно, вишукано і достойно!


Рада адвокатів Хмельницької області © 2015.