Національна асоціація Адвокатів України

До уваги адвокатів!

Прес-анонс3

Реєстрацію завершено!

29 квітня 2016 року Українська фундація правової допомоги, Офіс Уповноваженого Верховної Ради з прав людини, за сприянням Ради адвокатів Хмельницької області та підтримки міжнародного Фонду «Відродження» проводить тренінг для адвокатів Хмельницької області на тему: «Забезпечення права на медичну допомогу затриманим особам та особам, які відбувають покарання» у форматі обміну досвідом між адвокатами, представниками сервісних організацій та громадськими експертами в групі до 30 осіб.

Тренінг відбудеться в м. Хмельницькому за одноденною програмою (переглянути)

Час проведення тренінгу: 3 08.30 год. – 18.15 год.

Попередня реєстрація є обов’язковою та проводиться  за телефоном: (0382) 63-00-60 або на електронну адресу Ради адвокатів Хмельницької області: km-rada@ukr.net  до 18.04.2016 року включно.

Відповідальна особа: Басіста Наталія Юріївна.

Участь у заході  безкоштовна; по завершенню  учасники отримають сертифікати про підвищення кваліфікації (8 залікових балів).

Організатори тренінгу звертають увагу, що перевага  участі у тренінгу надається адвокатам, які співпрацюють з сервісними організаціями, надають послуги pro bono,залучені до надання безкоштовної правової допомоги державними або недержавними установами і організаціями, та залишають за собою право самостійного формування списку учасників із числа зареєстрованих осіб.

Організатори поінформують всіх учасників тренінгу до 25.04.2016 року індивідуально про місце проведення заходу.


Рада адвокатів Хмельницької області © 2015.